Jaunumi

Image
Demokrātijas akadēmija

Izsludināta pieteikšanās dalībai Demokrātijas akadēmijā!

Lai stiprinātu Latvijas sabiedrības pilsonisko kompetenci, motivējot rīkoties un ieviest pārmaiņas profesionālajā un personiskajā darbībā, izsludināta pieteikšanās mācībām Demokrātijas akadēmijā. Pieteikties dalībai tiek aicināti pārstāvji no valsts institūcijām, pašvaldībām, NVO, kā arī aktīvi iedzīvotāji visā Latvijas teritorijā.
Image
Demokrātijas akadēmija

Sveicam Latvijas Valsts proklamēšanas 104. dzimšanas dienā!

Pilsoniski aktīva sabiedrība ir demokrātiskas valsts pamats un pamatvērtība. Mūsu darbs, iesaiste, līdzdalība un līdzatbildība veido sabiedrību un valsti. Mēs – Latvijas nevalstiskās organizācijas, valsts pārvalde un izglītības iestādes – esam apvienojušies un izveidojuši Demokrātijas akadēmiju!
Image
Valmieras novada Lielā domrade 2022

Noslēdzies VNF domražu maratons Valmieras novadā

Iepriekšējās darba nedēļas izskaņā Valmieras pilsētā notika noslēdzošā Valmieras novada Lielā domrade, pulcējot aktīvos cilvēkus no visām novada apvienībām. Lielajā Domradē tika prezentētas Valmieras novada pagastu un pilsētu nākotnes vīzijas, savukārt Kurzemes un Zemgales nevalstiskās organizācijas dalījās ar savu pieredzi cilvēku līdzdalības veicināšanā.
Image
VNF 2022

Aicinām uz Valmieras novada Lielo domradi Vidzemē!

Lai rosinātu Valmieras novada un pārējās Vidzemes aktīvo cilvēku savstarpējo ideju apmaiņu un tīklošanos, aicinām uz Valmieras novada Lielo domradi nākamnedēļ, 4. novembra pēcpusdienā plkst.14:00-17:00 viesnīcā “Wolmar” Valmierā!
Image
VNFJIL 15
Jauniešu aktivitātes

VNF Jauniešu ideju laboratorija atzīmē 15 gadu jubileju

Aktīva jauniešu līdzdarbošanās un iesaistīšanās lēmumu pieņemšanas procesos vietējās kopienas uzlabošanā ir bijusi viena no Valmieras novada fonda (VNF) aktuālajām darbības jomām visā fonda pastāvēšanas laikā.