Ziemassvētku vēlējumiem – labdarības kartītes no Valmieras

 Jau tradicionāli Jaunā gada un Ziemassvētku gaidīšana Valmieras novada fondā sākas agri – gatavojot un piedāvājot pircējiem Ziemassvētku apsveikumu kartītes. Arī šogad veseli 100 jauno mākslinieku darbi ir pieejami uzņēmumu, iestāžu vai privātpersonu apsveikumiem. Attēlus radījuši bērni un jaunieši no Valmieras Mākslas vidusskolas un Mūrmuižas bērnudārza “Pasaciņa”, bet ienākumi no kartītēm paliek ziedojumos Valmieras novada fondā.
 
 
Lielākiem pasūtītājiem šī ir lieliska iespēja tikt pie saviem unikāliem apsveikumiem, jo izvēlētā kartīte citiem vairs nebūs pieejama. Šādus pasūtījumus vismaz 150 eksemplāru apjomā fondā pieņem līdz 25. novembrim. Visus pieejamos attēlus var apskatīt fonda mājas lapā šeit. Savukārt decembra sākumā 2‑3 attēli nonāks pārdošanā arī pie iedzīvotājiem, kuri vēlas iegādāties vien dažas kartītes.
 
Apsveikumu cenas ir ļoti draudzīgas – 35 vai 45 santīmi, atkarībā no to izmēra. Turklāt ikviens pircējs var būt pārliecināts, ka nauda paliks tepat Valmierā – to VNF izmantos labdarīgiem mērķiem. Ienākumi tiks pievienoti fonda neaizskaramajam kapitālam, kura ieguldījumu procenti kādudien nesīs augļus un tos varēsim izmantot savas apkaimes iedzīvotāju vajadzībām.
 
Lielu paldies par ieguldīto darbu pelnījuši daudzie Mākslas vidusskolas un bērnudārza “Pasaciņa” audzēkņi un pedagogi, kuri jau sesto rudeni zīmē, līmē un veido datorgrafikas un savus mākslas darbus dāvina fondam.
 
Ja vēlaties iegādāties Valmieras labdarības apsveikumus, sazinieties ar Ansi Bērziņu Valmieras novada fondā pa tālruni 64281792, 20258200 vai pa e‑pastu vnf@vnf.lv.