Ziedojumu kaste “Valletā” pieejama arī turpmāk

Ziedojumu kaste “Valletā” pieejama arī turpmāk

Iesākot 2014. gadu, jau trešo reizi tika tukšota Labdarības istabas „Dāvā bērniem prieku” ziedojumu kaste. Pateicoties vidzemnieku lielajai atsaucībai, īpašā kaste, kurā iespējams atstāt bērnu apģērbus, apavus un rotaļlietas Valmieras un tuvāko novadu mazāk turīgo ģimeņu bērniem, TC „Valleta” 4. stāvā atradīsies arī turpmāk.

 

Visas līdz šim saziedotās mantas ir nogādātas Valmieras novada fonda Labdarības noliktavā, kur tās var saņemt ikviens, kam tās nepieciešams. Kopš novembra vidus iedzīvotāji visvairāk ziedojuši rotaļlietas un bērnu apģērbu. Arī apavi ir nesti cītīgi, un vecākiem tas ir liels atbalsts, jo bērniem, kuriem apavu izmēri mainās teju ik pēc pāris mēnešiem, ir iespējams piemeklēt vajadzīgo.

 

Kopš Labdarības istabas atklāšanas tirdzniecības centra apmeklētāji bija aicināti arī izteikt idejas, ko viņi vēlētos Valmierā uzlabot. Visvairāk ieteikumu bija saistīti ar brīvā laika pavadīšanas iespējām, piemēram, kā brīvdabas kinoteātris, zoodārzs, boulings Vecpuišu parka teritorijā. Savukārt, lai izkoptu un attīstītu savas prasmes, iedzīvotāji rosināja padomāt par amatieru teātri vidējai paaudzei, Valmieras talantu konkursu un specializētu vietu izveidi, kas paredzētas ielu vingrotājiem. Tāpat ir izteikta vajadzība pēc atjaunotiem/izbūvētiem spēļu laukumiem starp daudzdzīvokļu mājām un nepieciešamība atjaunot ietves pie bērnudārziem.

 

Valmieras novada fonds un t/c “Valleta” saka lielu paldies visiem, kas 2013. gada nogalē devās uz Labdarības istabu un atstāja savu devumu mazturīgo ģimeņu bērniem. Ziedojumu kaste „Valletas” 4. stāvā atradīsies arī turpmāk, jo tās izvietošana tirdzniecības centrā ir apliecinājusi, ka iedzīvotāji ne tikai ar lielāko prieku vēlas palīdzēt citiem, bet tas var būt arī ļoti ērti – kaste „Valletas” darba laikā no plkst.10:00 – 21:00 pieejama katru dienu.

 

Atgādinām, ka joprojām otrdienās un ceturtdienās Valmierā, Garā ielā 10, Labdarības noliktavā no plkst. 12:00 līdz 18:00 ir iespēja ziedot arī citas lietas, kas pašiem kļuvušas nevajadzīgas, bet citiem būtu noderīgas, piemēram, traukus, gultas veļu, pieaugušo apģērbus un apavus. Tiek pieņemtas arī lielgabarīta mantas: skapji, gultas un citas sadzīvei noderīgas lietas – tās iepriekš piesakot pa telefonu 64281792 vai rakstot e-pastā vnf@vnf.lv.