Ziedo monētas labiem darbiem Mazsalacā!

Ziedo monētas labiem darbiem Mazsalacā!

Mazsalacieti, 28. decembrī Gada cilvēka godināšanas pasākumā būs iespējams ziedot vietējo iedzīvotāju idejām, kas risinās sabiedrībai nozīmīgas problēmas. Gandrīz ikvienam no mums mājās stāv krājkasīte ar latiem un santīmiem, kurus taupījām nebaltām dienām. Līdz ar eiro maiņu ļauj sakrātajām monētām veikt pārmaiņas Valmieras apkārtnē, tostarp Mazsalacas novadā – ziedo tās un atbalsti iedzīvotāju vēlmi darboties un mainīt savu dzīvesvidi.

 

Tu palīdzēsi sakopt taciņas, uzcelt bērnu rotaļu laukumus, pulcināt ļaudis kopīgiem darbiem un īstenot citas vērtīgas idejas, kas taps sadarbībā ar Valmieras novada fondu.

 

Jau nākamā gada sākumā fonds aicinās iesūtīt idejas, kuras vietējie ļaudis ir gatavi īstenot. Pēc noteiktiem kritērijiem projektus izvērtēs VNF Ziedotāju kluba dalībnieki un komisija, nodrošinot, ka atbalstu saņem kvalitatīvākās idejas ar visplašāko labumu iedzīvotājiem.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura darbojas, lai būtu par partneri tiem, kuri vēlas ziedot un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados.

Vairāk par paveikto: www.facebook.com/ValmierasFonds.