VNF dāvina 71 mugursomu Valmieras un tās apkaimes bērniem

VNF dāvina 71 mugursomu Valmieras un tās apkaimes bērniem

Uzsākot jaunās skolas gaitas, Valmieras novada fonds (VNF) ir iepriecinājis 71 mazo skolēnu Valmierā un tās apkārtējos novados – mazie audzēkņi ieguvuši jaunas un skaistas mugursomas! Pie jaunām skolas somām Beverīnas novadā tikuši 20 bērni, Kocēnu – 17, Burtnieku – 17, Rūjienā – 10, Mazsalacā 4 un Valmieras pilsētā – trīs bērni, kas mācības šogad uzsākuši 2., 3. un 4. klasē.

 

VNF kolektīvs priecājas, ka šogad ar jaunām mugursomām izdevies iepriecināt 71 bērnu – 40 zēnus un 31 meiteni. “Uzsākot skolas gaitas, ne visi vecāki var atļauties savam mazajam iegādāties jaunu skolas somu, tāpēc patiešām liels prieks, ka izdevies iepriecināt tik daudz mazo skolēnu, īpaši Valmieras apkārtējos novados,” norāda Monta Martinsone, VNF projektu asistente. “Sazinoties ar sākumskolu audzinātājām, cerams, esam atraduši tos bērniņus, kam jaunās mugursomas tiešām ir vajadzējis visvairāk!”

 

Mugursomas nodotas deviņām Valmieras un tās apkārtējo novadu skolām – J.Endzelīna Kauguru pamatskolai – 18, Kocēnu pamatskolai -15, Rūjienas vidusskolai -10, Burtnieku Ausekļa pamatskolai – deviņas, Matīšu pamatskolai – astoņas, Mazsalacas vidusskolai – četras, J.Neikena Dikļu pamatskolai – divas, Valmieras Pārgaujas sākumskolai – trīs un Trikātas pamatskolai – divas.

 

Lai atrastu mugursomām jaunos īpašniekus, vasaras laikā VNF sazinājās ar apkārtējo novadu sociālajiem dienestiem un, papildu izvērtējot ekonomiskos un attīstības rādītājus, sazinājās ar attiecīgajiem iestāžu vadītājiem.

 

Atskatoties pagātnē, šis nav pirmais gads, kad VNF palīdz mazāko klašu audzēkņiem uzsākt skolas gaitas. “Dāvāt ir vieglāk, nekā lūgt, tāpēc vēlreiz VNF saka sirsnīgu paldies sākumskolu audzinātājām un vadītājiem par iesaistīšanos, sniedzot palīdzīgu roku ģimenēm, kuras fonda dāvātās mugursomas novērtēs visvairāk. Ir ģimenes, kam vajadzīga palīdzība, un ir cilvēki, kas var palīdzēt, tāpēc vairosim iespējas mums sastapties un rast dubultu vai pat trīskāršu prieku un pozitīvu tālāko dzīves skatījumu! Ļoti ceram, ka arī jūsu sirsniņās šobrīd mājo došanas un gūšanas prieks!” uzsver Monta.

 

VNF ir izcila platforma dažādām labdarības aktivitātēm, lai vairotu labo visapkārt. Jau 15 gadus VNF ir atbalstījis vairāk nekā 300 projektu un iniciatīvu, realizējot arī vairākus sociālos un labdarības projektus Valmierā un tās apkaimē.