VNF caur ģeometriju atskatās uz pērnā gada veikumu

VNF caur ģeometriju atskatās uz pērnā gada veikumu

Vakar, 19. martā, kafejnīcā “Jauna saule” tikās Valmieras novada fonda (VNF) ziedotāji, projektu īstenotāji, brīvprātīgie un mediji, lai caur ģeometriju un aritmētikas prizmām atskatītos uz VNF paveikto 2013. gadā. Pasākumā projektu īstenotāji saņēma pateicību par paveikto, savukārt citi izmantoja izdevību pievienoties Ziedotāju klubam.

 

Pērn fonds atbalstīja 21 iedzīvotāju ideju kopsummā par 5843 latiem jeb 8313 eiro. “Teju deviņu gadu laikā esam atbalstījuši vairāk nekā 100 iedzīvotāju ieceres par 80 tūkstošiem eiro,” norāda Ansis Bērziņš, Valmieras novada fonda vadītājs. “Gandrīz tādu pašu summu esam izlietojuši sociālai palīdzībai. Tomēr arvien atgriežamies pie fonda aksiomas, neapgāžamas patiesības – vislabākais veids, kā palīdzēt iedzīvotājiem, ir atbalstīt viņu ieceres un vēlmi darboties apkaimes labā, tādēļ pērn atklājām Ziedotāju klubu.” Tajā ikviens, ziedojot € 20, € 70 vai € 200 gadā var balsot par labākajiem projektiem un satikties ar citiem labvēļiem īpaši ziedotājiem rīkotajos pasākumos. 

 

Vairāk par fonda paveikto 2013. gadā varat lasīt ŠEIT

 

Labdarības organizācija Valmieras novada fonds – partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados – Burtniekos, Beverīnā, Kocēnos, Rūjienā, Naukšēnos un Mazsalacā.