Var pieteikties “Skolas somas” atbalstam

Var pieteikties “Skolas somas” atbalstam

Valmieras novada fonds aicina apkaimes mazturīgās, daudzbērnu un nepilnās ģimenes pieteikt savus skolēnus labdarības akcijas “Skolas soma” atbalstam – 25 eiro vērtai dāvanu kartei skolas preču iegādei. Pieejamo dāvanu karšu skaits būs atkarīgs no saziedotajiem līdzekļiem un palīdzība lielākoties paredzēta pirmklasniekiem, taču akcijai pieteikt var arī citu klašu skolēnus. Lai pretendētu uz dāvanu karti, ģimenei līdz 28. augustam jāiesniedz pieteikums Valmieras novada fondā.

 

“Skolas somas” atbalstam var pieteikties ģimenes no Valmieras un apkārtējiem novadiem – Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada. Ģimenei nav jābūt ar kādu oficiālu statusu – tās var būt maznodrošinātās, daudzbērnu, nepilnās vai citas ģimenes, kurām ir grūtības nodrošināt savai atvasei visu nepieciešamo skolas gaitu uzsākšanai un kvalitatīvai zināšanu apguvei. Lai nodrošinātu godprātīgu ziedojumu izlietošanu un nedublētu pašvaldības sniegto atbalstu, pieteikuma veidlapā nepieciešams sniegt ziņas par ģimenes materiālo stāvokli.

 

Pieteikuma formu var saņemt:

  1. ŠEIT

  2. Valmieras novada fondā, Valmierā, Garā ielā 10,

  3. jautāt pašvaldību sociālajiem darbiniekiem.

Pieteikumu Valmieras novada fondā var nogādāt pa pastu, sūtīt uz e-pastu vnf@vnf.lv, personīgi iesniegt fondā vai nodot pagasta/pilsētas sociālajam darbiniekam. Pieteikums fondā jānogādā līdz šā gada 28. augustam!

 

Uzzināt, kuriem skolēniem dāvanu kartes piešķirtas, varēs fondā no 5. septembra. Jautājumos par akciju un labāko veidu, kā saņemt un nogādāt “Skolas somas” pieteikumu, var zvanīt uz Valmieras novada fondu – 64281792 vai mob. 20258200 (darba dienās no plkst.10:00-16:00).