Valmieriešu labdarības apsveikumu kartiņas Ziemassvētkos

 No 12. decembra Valmieras novada fondā ikviens valmierietis var nopirkt labdarības Ziemassvētku apsveikumu kartiņas, vienlaikus ziedojot sava novada sakārtošanai.
 
 
Kartiņas ir īpaši sirsnīgas ar to, ka tās veidojuši un zīmējuši vietējie bērni un jaunieši no Valmieras Mākslas vidusskolas, pirmsskolas izglītības “Pasaciņa” Mūrmuižā un “Kārliena” Valmierā. Turklāt ienākumi no pārdotajām kartiņām nonāk labdarībai – VNF tos izmantos arvien jaunu vietējo iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai Valmierā un visā rajonā.
 
Apsveikumu cena ir 30 un 35 santīmi atkarībā no izmēra. Tās var nopirkt Valmieras novada fondā, Garā ielā 9 (invalīdu biedrības namiņā), katru darba dienu no pulksten 10:00 līdz 16:00. Ar pieejamajām atklātnēm var iepazīties arī fonda mājas lapā.
 
Jau mēnesi Valmieras rajona uzņēmumi un iestādes varēja fondā pasūtīt bērnu un jauniešu zīmētās kartiņas tieši savai organizācijai un apsveikumiem paredzēto naudu vienlaikus nodot labdarīgiem mērķiem. Šo iespēju līdz šim izmantojuši 7 uzņēmumi un 2 pašvaldības.
 
Valmieras novada fonds pateicas bērnudārzu “Pasaciņa” un “Kārliena” bērniem un Valmieras Mākslas vidusskolas jauniešiem un pedagogu kolektīviem, kā arī fotogrāfam Normundam Cercinam par atsaucību un šai akcijai dāvinātajiem attēliem.