Valmierieši! Piedalāmies Pārgaujas domradē jau šo sestdien!

Valmierieši! Piedalāmies Pārgaujas domradē jau šo sestdien!

Šīs nedēļas izskaņā, sestdien, 12. septembrī plkst. 13:00, aicinām jūs uz jau otro Valmieras iedzīvotāju domradi, kas notiks Vidzemes Augstskolā (Cēsu 4)! Īpaši aicināti tie valmierieši, kuri jūtas piederīgi Valmieras Pārgaujas pusei un dzīvo Kaugurmuižas, Banānu, Krāču kakta, Pārgaujas, Eksporta, Kārlienas, Gaides, Apakšstacijas vai Misas apkaimēs. Plānosim un īstenosim idejas kopā!

 

Valmieras novada fonds kopā ar Valmieras pilsētas pašvaldību organizē Valmieras apkaimju domrades, kuras zināmas arī kā iedzīvotāju forums. Domrade ir valmieriešu satikšanās un kopābūšanas vieta, lai iepazītos, iedvesmotos, plānotu un īstenotu kopīgas idejas savā apkārtnē.

 

Pirmā domrade Burkānciemā jau ir notikusi, tomēr ikvienam valmierietim ir iespēja kļūt par savas apkārtnes entuziastu un piedalīties kādā no pārējām:

1) 12.septembrī plkst.13.00-16.00 – domrade Pārgaujā (Vidzemes Augstskolā, Cēsu 4);

2) 26.septembrī plkst.13.00-16.00 – domrade Jāņparkā (Vidzemes Olimpiskajā centrā, Rīgas 91);

3) 10.oktobrī plkst.13.00-16.00 – domrade Zvirgzdukalnā (bijušā pakalpojumu centra ēkā, Georga Apiņa 12);

4) 24.oktobrīnoslēdzošā Valmieras centra domrade (Valmieras Kultūras centrā, Rīgas 10).

 

Finanšu atbalstu iecerēm būs iespējams gūt arī no Valmieras novada fonda ikgadējā projektu konkursa “Sev, tev, novadam”, kur domradēs paustajām idejām tiks piešķirta prioritāte. Vairāk informācijas par konkursu: https://ej.uz/STN2020

 

Lai valmieriešu aktualizētās vajadzības un idejas secīgi virzītos pretī risinājumiem, domrades vadīs Āris Ādlers, apkaimju attīstības eksperts, kurš visā Latvijā palīdzējis īstenoties dažādiem apkaimju uzlabošanas projektiem.

 

Ņemot vērā, ka Covid-19 radītie izaicinājumi ir atbildība par mūsu visu veselību, pasākumu dalībnieku skaits ir ierobežots. Garantējot sanitārā protokola ievērošanu, lūdzam iepriekš reģistrēties dalībai domradēs elektroniski ŠEIT vai pa tālruni 20 258 200.

 

Pasākumu laikā var tikt fotografēts un filmēts. Foto un video materiāli var tikt izmantoti Valmieras novada fonda un Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.