Valmieras novada fonds piedāvā bērnu un senioru zīmētas Ziemassvētku kartītes

Valmieras novada fonds piedāvā bērnu un senioru zīmētas Ziemassvētku kartītes

Jau desmito gadu Valmieras novada fonds aicina izveidot unikālas Ziemassvētku apsveikuma kartītes radiem, draugiem un sadarbības partneriem.  Šogad zīmējumus  sarūpējuši  ne vien jaunie mākslinieki no Valmieras un Rūjienas, bet arī seniori no Valmieras pansionāta. Attēlus iespējams rezervēt līdz 27. novembrim. Ienākumi no apsveikuma kartītēm nonāks labdarībai Valmieras apkaimei.

 

Kartītes ar unikālu zīmējumu iespējams pasūtīt, sākot no 150 eksemplāriem. Tās iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām: pievienot uzņēmuma logo, Jūsu izvēlētu sveicienu, kā arī uzreiz pievienot kartiņas tekstu. Ja vēlaties mazāk nekā 150 kartiņu eksemplārus, tad jau decembrī varēsiet izvēlēties kādu no iepriekš nodrukātām kartītēm Valmieras novada fondā (Valmierā, Garā iela 10).

 

 Ziemassvētku kartīšu katalogu var aplūkot ŠEIT.

(Pēdējās izmaiņas: 17.12.2015.)

 

Atklātnīšu zīmējumu autori ir bērni un jaunieši no  Valmieras un Rūjienas Mākslas skolas. Kartīšu cena ir 0,50 € vai 0,65 €, atkarībā no kartītes izmēra (10x15 vai 10x20 cm). Turklāt visi ienākumi ir ziedojums, kas nākotnē atbalstīs Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvas un projektus.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura darbojas, lai būtu par partneri tiem, kuri vēlas ziedot un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados.