Valmieras novada fonds aicina: “Piezvani un ziedo!”

 Valmieras novada fonds no šī gada 15. marta Valmieras pilsētā un rajonā uzsāk akciju, kuras laikā mēneša garumā vietējie iedzīvotāji ir aicināti zvanīt pa labdarības tālruni 9006081 un ziedot vienu latu Labo darbu programmai un labiem darbiem mūsu novadā.
 
Akcijas mērķis ir uzrunāt vietējo sabiedrību un likt aizdomāties par to, cik daudz veiksmīgu ideju iespējams īstenot kopīgu centienu un vienotas iniciatīvas rezultātā. Valmieras rajonā dzīvo ap 60 tūkstošiem iedzīvotāju, un, katram ziedojot vienu latu sava novada attīstībai, ir iespējams iegūt vērā ņemamu kapitālu un realizēt neskaitāmas vērtīgas un aktuālas ieceres. Šāda vīzija varbūt ir sapnis, taču Valmieras novada fonds ir pārliecināts, ka tepat pie mums ir daudz atsaucīgu cilvēku, kas gatavi ziedot savas dzīvesvides sakārtošanai un izaugsmei.
 
Iepriekšējā gadā Valmieras pilsētā un rajonā ar fonda ziedotāju un labvēļu palīdzību īstenoti daudz un dažādi projekti, kopskaitā 38. Ir veidoti ledus apļi, cirstas dabas takas, būvēti rotaļu laukumi, rakstītas bērnu pasakas, sakārtotas peldvietas, sportots, dziedāts un smiets – gūtas pozitīvas emocijas un pārliecība, ka pašu spēkiem iespējams paveikt sev un apkārtējiem svarīgas lietas.
 
VAIRĀK INFORMĀCIJAS - WWW.VNF.LV/?ID=78
 
 
Labdarības akcija ar ziedojumu tālruni tiek īstenota sadarbībā ar vietējiem medijiem – laikrakstu “Liesma”, “Radio SWH” Valmieras studiju, Vidzemes Televīziju un portālu Valmiera24.lv –, lai kopīgos centienos uzrunātu vietējos iedzīvotājus un aicinātu tos uz labiem darbiem.