Valmieras Iedzīvotāju forums jau šo sestdien!

2.Valmieras Iedzīvotāju forums15. oktobrī plkst. 10:00, Valmieras sākumskolā aicināts ir ikviens valmierietis, kam rūp sava pilsēta un kurš ir gatavs likt lietā savas idejas, lai dzīve Valmierā būtu vēl labāka un interesantāka!
 
 
Iedzīvotāju forums no iedzīvotāju sapulces atšķiras ar to, ka cilvēki tiek aicināti nevis sastādīt darāmo darbu sarakstu valsts vai pašvaldību institūcijām, bet gan domāt par lietām, ko viņi paši savām rokām var mainīt un uzlabot. Astoņās svarīgās jomās foruma dalībnieki identificēs, kas pilsētā jau ir izveidots un attīstīts, tad - kas būtu jāuzlabo vai jādara savādāk, līdz nonāks pie konkrētām idejām – kā pašu spēkiem trūkstošo Valmierā radīt!

Valmieras novada fonds aicina iedzīvotājus būt aktīviem un dot ieguldījumu savas pilsētas izaugsmē. Izskanējušie viedokļi ne vien dos ilgtermiņa ietekmi vietējās sabiedrības attīstībai, bet arī būs lielisks pamats VNF tālākajai darbībai. Foruma dalībnieku uzstādītās prioritātes kalpos kā vadlīnijas nākamā projektu konkursa rīkošanā jau nākošā gada pavasarī. Savukārt pašvaldība cer ar forumā izskanējušajiem viedokļiem papildināt pilsētas attīstības stratēģiju. Tātad – jo aktīvāki būsim mēs paši, jo vairāk forumā pausto ideju ar Valmieras novada fonda un pašvaldības atbalstu īstenosim dzīvē!

NĀC, DOMĀ UN RADI!
 
Forumu rīko Valmieras novada fonds. Atbalsta: Valmieras pilsētas pašvaldība, Sabiedrības integrācijas fonds, Valmieras Kultūras centrs, Radio SWH Valmieras studija, portāls Valmiera24.lv, laikraksts “Liesma”, Radio Valmiera un Vidzemes Televīzija.