Valmierā jaunieši turpina čilot

Pie AdelesIedvesmojošie jauniešu burziņi iekš "Chill-inn"  turpinās! Trešdienas vakarā, 28.martā plkst.18.00 papļāpāt par sevi un paveikto ieradīsies Valmieras rādžiņa runas vīrs un viens no uzņēmuma "80art" dibinātājiem Andris Jurga. Savukārt ap plkst. 19.30 sagaidīsim džezīgā restorāna "Parks"saimnieku un Valmieras koru vaininieku Imantu Toču.
 

Uz pasākumu vari nākt visi, kas grib noķert kādu jēdzīgu iedvesmas dozu vai saskandināt tējas krūzi ar kādu no viesiem. Vai arī ievērtēt Chill-inn mājīgo interjeru, izlekt tieši ar savu nelietīgo jautājumu kādam no viesiem vai ierasties jebkuru citu savtīgu iemeslu vadīts. Ja Tev ir padomā kāds īpaši āķīgs vai kompromitējošs jautājums, bet mazliet bail pašam to klātienē viesim pavaicāt, tad atsūti to mums uz e-pastu laboratorija@vnf.lv. Mēs to pavaicāsim ar vismeistarīgāko tonalitāti! Un ja būsi gana asprātīgs un tieši Tavu jautājumu mūsu viesis izvēlēsies par labāko esam, tad varēsi būt lepns un saņemt kādu apetelīgu kārumu tieši no mums, VNF Jauniešu ideju laboratorijas ļaužiem.

 

Pirms divām nedēļām tējas vakars "Pie Adeles" notika pirmo reizi. Tad mēs uzzinājām - "ja gribam, lai viss ir forši, tad darām to, kas sagādā prieku!" saka Artis Žentiņš, BMX sportists un viens no kafejnīcas "Liepziedi un Rozmarīns" saimniekiem. "Lai arī kādu amatu ieņemsiet, noteikti nepiemirstam dzīvē sportu un izskrienam krosiņu pirms miega", Jāņa Upenieka, 11.Saeimas deputāta, atziņa. Bet pilsētas mērs I.Boķis aicināja jauniešus padomāt, ka ne vienmēr ir jādzenas pēc prestiža amata. "Labāk izcils santehniķis, nevis viduvējs jurists, un labāk atalgots noteikti būs izcils santehniķis".

 

Tie, kas nezin, tad tējas vakaru "Pie Adeles" jēga ir  līdz sirds patikas izvaicāt Valmierā un Latvijā atpazīstamus ļaudis, uzzināt viņu panākumu atslēgas un piemest arī kādu gramu degsmes savā ikdienā. Un kuram gan negribas neformālā gaisotnē pasēdēt kopā iedvesmojošām personībām un paklausīties to dzīves stāstus. Nosaukums "Pie Adeles" aizgūts no VNF JIL mītiskās iedvesmotājas Adeles, kas pelna superlabās atzīmes skolā, dzied Valmieras popgrupā, aktīvi darbojas vienā no foršākajām Valmieras jauniešu organizācijām un interesējas par savas skolēnu mācību firmas darbības uzsākšanu. Lai vairāk būtu tādu jauniešu kā Adele, tad mēs, VNF Jauniešu ideju laboratorija, vēlamies iedvesmot arī citus jauniešus... būt adeliskākiem!

 

Vairāk informācijas par pārējām tikšanās reizēm un iedvesmojošajām personām Tu atradīsi VNF JIL blogā http://jilvalmiera.wordpress.com