Valmierā jaunieši iedvesmojas „Pie Adeles”

PieAdelesMums katram reiz ir bijis kāds iedvesmotājs, kāds, kura darbi, mērķi vai vienkārši pasaules skatījums rosina rīkoties un darboties mūs pašu Valmieras jaunieši ir uzrunājuši iedvesmojošas personas, lai viņi dalītos savos dzīvesstāstos un pieredzē. Pirmā tikšanās ar tiem jau nākamnedēļ trešdien, 14. martā plkst.18.00 muzikālajā bārā "Chill-Inn", kad viesosies Valmieras mērs Inesis Boķis, BMX faniem zināmais Artis Žentiņš un 11.Saeimas deputāts Jānis Upenieks.
 
Turpmāk iekš "Chill-Inn" Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas jaunieši ar siltas tējas krūzi rokās rīkos pavisam neoficiālas tikšanās "Pie Adeles" ar Latvijā zināmiem cilvēkiem. Jauniešu uzzinās, kas viņiem ļāvis nonākt tieši tur, kur viņi ir pašlaik. Cilvēkiem, kas ar saviem darbiem spēs iedvesmot jauniešus, rosinās rīkoties un, iespējams, sasniegt pavisam jaunus  un pat pārdrošus mērķus.
 
Trešdienu vakaru gaitās plānots iedvesmoties no radio dīdžeja un ekspedīcijas “1000 jūdzes" veidotāja Egona Reitera,TV sejas Baibas Sipenieces – Gavares, sabiedriskā aktīvista Viestura Dūles, radio "Valmiera" personības Andra Jurgas. Ar savu pieredzi dalīsies arī visiem zināmais šovmenis Māris Grigalis, improvizācijas teātra spēlmanis Jānis Skutelis, žurnāla "Klubs" redaktors Juris Šleiers un džeza bāra - restorāna “Parks" īpašnieks un pazīstamais diriģents Imants Točs un citas personības.
 
Ja arī Tu vēlies tējot kopā ar mums vakaros "Pie Adeles", tad gaidīsim Tevi no 14.marta katru otro trešdienu "Chill-inn" viesmīlīgajās telpās ar kūpošu tējas tasi rokās. Un vēl kas – šoreiz aicināti ir visi jaunieši (arī tie, kam vēl nav 18!), tāpēc personu paliecinošos dokumentus droši vari atstāt mājās!