“Valletā” piepildīta pirmā mantu ziedojumu kaste

“Valletā” piepildīta pirmā mantu ziedojumu kaste

Pateicoties vidzemnieku atsaucībai, pagājušajā nedēļā tirdzniecības centrā “Valleta” pirmo reizi tika tukšota Labdarības istabas “Dāvā bērniem prieku!” īpašā ziedojumu kaste, kurā ikviens var ziedot bērnu apģērbus, apavus un rotaļlietas. Ziedojumi tika rūpīgi nogādāti Valmieras novada fonda Labdarības noliktavā, kur tos var saņemt ģimenes, kurām šāda palīdzība nepieciešama visvairāk.

 

Labdarības istaba TC “Valleta” 4. stāvā atvērta kopš novembra vidus un līdz pat gada beigām, 31. decembrim, tajā ikviens var ziedot rotaļu lāčus, zaķus, siltu džemperi, sporta čības – lietas, kas pašu bērniem vairs nav nepieciešamas, bet ir labā stāvoklī un tīras.

 

Tirdzniecības centrs “Valleta” un Valmieras novada fonds saka sirsnīgu paldies visiem ziedotājiem! Mēneša laikā ir izdevies kasti piepildīt ar bērnu drēbēm un apaviem, kas būs vērtīgs atbalsts mazāk nodrošinātām Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu ģimenēm.

 

TC “Valleta” vadītāja Evija Švarca ir gandarīta, ka ideja – dot iespēju palīdzēt citiem – ir veiksmīgi realizējusies un parāda, ka kopā mēs varam izdarīt daudz labu lietu, kas neprasa lielus finansiālus ieguldījumus, bet sniedz patiesu gandarīju. Savukārt Ansis Bērziņš, Valmieras novada fonda vadītājs, uzsver, ka Labdarības istaba lieliski ilustrē, ka ziedot ir viegli un patīkami, un to var darīt ikviens.

 

Atgādinām, ka joprojām otrdienās un ceturtdienās Valmierā, Garā ielā 10, Labdarības noliktavā no plkst. 12:00 līdz 18:00 ir iespēja ziedot arī citas lietas, kas pašiem kļuvušas nevajadzīgas, bet citiem būtu noderīgas, piemēram, traukus, gultas veļu, pieaugušo apģērbus un apavus. Tiek pieņemtas arī lielgabarīta mantas: skapji, gultas un citas sadzīvei noderīgas lietas – tās iepriekš piesakot pa telefonu 64281792 vai rakstot e-pastā vnf@vnf.lv.