Uzaicini ciemos VNF JIL un saņem 50 eiro savai idejai!

Uzaicini ciemos VNF JIL un saņem 50 eiro savai idejai!

Hei, Valmieras novada jaunieši! Konkurss tieši jums, jo Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) rīko mini ideju konkursu “MĒS savai vietai”! Konkursā Tu un Tavi klasesbiedri varat tikt pie 50 eiro, lai īstenotu savu ideju! Atbalstīsim vismaz 14 jauniešu idejas, kas uzlabos mūsu dzīvi jaunajā Valmieras novadā!

 

Viss, kas Tev jāizdara, ir jāsarunā ar savu skolotāju vai skolas direktoru, jāuzaicina mūs - VNF JIL – ciemos uz savu skolu septembrī vai oktobrī! Kad tiksimies, vispirms atraktīvi iesildīsimies, tad uzzināsim par brīvprātīgā darba iespējām savā apkaimē un noskatīsimies pāris iepriekš atbalstītās VNF JIL mini projektu idejas. Un tas viss, lai jūs sagatavotu superforšus savus mini ideju pieteikumus! Un, pats labākais, gala lēmumu par klases lieliskāko ideju pieņemsiet jūs paši!

 

Izklausās pārāk vienkārši? Šoreiz tas arī ir! Pārliecinies pats un ieskaties konkursa nolikumā mūsu mājas lapas sadaļā “Īsteno ideju” (es taču teicu, ka būs vienkārši!).

 

Vēl gribu uzsvērt, ka Tavu ideju varēsim atbalstīt, pateicoties mūsu rīkotajai Labdarības akcijai “Ezīša miga”, un citām VNF JIL finanšu piesaistes aktivitātēm. Jā, tieši ar aktivitātēm un pasākumiem, kas piesaista naudu, mūsu aktivitātes atšķiras no citu jauniešu organizāciju aktivitātēm.

 

Lai veicinātu gan Tavu, gan citu jauniešu iesaistīšanos savas vietējās apkaimes dzīves veidošanā, ar mini ideju konkursu “Mēs savai vietai” un Labdarības un filantropijas skolas programmu mēs apmeklēsim vairākas izglītības iestādes visā Valmieras novadā. Ja vēlies iegūt atbalstu savas idejas īstenošanai, sazinies ar mani, VNF JIL koordinatori Undīni, rakstot uz e-pastu jil@vnf.lv vai zvanot pa tālruni: 20009979. Uz tikšanos Tavā skolā!