Turpinās radošās darbnīcas Ķoņu bērniem

Turpinās radošās darbnīcas Ķoņu bērniem

Turpmāk pirmdienu pēcpusdienās Ķoņu skolā notiks radošo darbiņu pēcpusdienas, kurās mazie bērndārznieki darinās skaistus darbiņus saviem tuvajiem un mīļajiem. Radošās bērnu pēcpusdienas atbalsta Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) savā mini ideju konkursā “Ja es būtu sava novada priekšnieks”.

 

Lai ziemas pēcpusdienās Ķoņu skoliņas mazie audzēkņi apgūtu dažādas jaunas lietas, Sindija, Viktorija un Samanta izdomāja mazajiem ķipariem vadīt radošās nodarbības. Tikko notikusi nodarbība, kurā tapuši bērnu pirmie darbiņi ar pirkstiņkrāsām, vēl pirms tam veidotas svētku kartītes vecākiem, izmantojot dažādus spīgulīšus, lentītes un citus radošus nieciņus. Par to, kā meitenēm ar mazajiem bērniem veicās pirmajā nodarbībā, varat apskatīties video – http://ej.uz/JilMiniKonk_1Koni.

 

Meitenes par VNF JIL rīkoto ideju konkursu uzzinājušas pēdējā konkursa dienā. Tāpēc vēl lielāks bija meiteņu prieks, uzzinot, ka viņu ideja “Dāvana no bērna rokām” ir 12 atbalstīto skaitā! Ķoņu meitenes ar padomiem un ieteikumiem idejas īstenošanā atbalstīja VNF JIL dalībniece Inga Vēvere, kura ļoti priecājas par meiteņu iniciatīvu radošās darbnīcas turpināt arī šajā gadā.

 

Konkurss parādīja, ka arī par 20 latiem jeb 30 eiro jaunieši var īstenot sabiedrībai nozīmīgas idejas, tādējādi iedrošinot uzņemties rūpes par apkārtējiem.

 

Pirmā JIL mini ideju konkursa finansējumu veido JIL jauniešu piesaistītie ziedojumi un VNF Labo darbu programmas ziedojumi. Savukārt VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet Jauniešu ideju laboratorijas aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Globālais fonds un programma “Jaunatne darbībā”.