Turpinās Brīvprātīgā darba mēnesis Valmierā

Turpinās Brīvprātīgā darba mēnesis Valmierā

Brīvprātīgā darba mēneša ietvaros līdz pat aprīļa beigām 19 Valmieras nevalstiskās organizācijas un pašvaldības iestādes īpaši gaidīs ikvienu, kurš vēlas izmēģināt brīvprātīgā darba iespējas. Tāpat dažās organizācijās vēl notiks Atvērto durvju dienu pasākumi, kuros stāstīs gan par Eiropas brīvprātīgo darbu, gan iesaistīs policijas prevencijas darbā.

                                 

Tiem, kuri vēlas iepazīties ar brīvprātīgā darba iespējām, bet nepaspēja apmeklēt Atvērto durvju dienas, rosinām sazināties ar organizāciju pārstāvjiem un vienoties par ērtākajiem laikiem, lai apmeklētu iestādi. Visu dalīborganizāciju kontaktinformācija un brīvprātīgā darba vakances atrodamas šeit: http://ej.uz/BDvalmiera

 

Atvērto durvju dienu apmeklētāji, sakrājot četras uzlīmes savā Brīvprātīgā darba katalogā, iegūs ielūgumus uz teātra izrādi. Vairāk par to skatiet fonda mājas lapas sadaļā “Darbojies brīvprātīgi”.

 

Brīvprātīgā darba mēnesi organizē Valmieras novada fonds kopā ar apkaimes nevalstiskajām organizācijām un pašvaldības iestādēm. Brīvprātīgā darba popularizēšanu finansiāli atbalsta arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina, izmantojot EEZ finanšu instrumentu. Paldies sakām arī Borisa un Ināras Teterevu fondam par teātra izrādes dāvinājumu senioriem un aktīvajiem brīvprātīgajiem.