TIEŠRAIDE Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanai 8. maijā plkst. 13:00

TIEŠRAIDE Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanai 8. maijā plkst. 13:00

Piektdien, 8. maijā, plkst. 13:00-15:30 tiešsaistē skaties Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanas pasākumu, kā arī uzzini par jau pirmajiem plānotajiem projektu konkursiem!

 

Tiešsaistes seminārs notiks ZOOM platformā un to būs iespējams vērot no AIF mājas lapas. Ja semināra laikā vēlies uzdot jautājumus klātienē ZOOM platformā, reģistrējies dalībai tiešsaistē jau tagad https://ej.uz/Registracija_zoom un saņem savā epastā saiti uz ZOOM tiešsaisti!

 

Ja izvēlies pasākumu vērot caur šo mājas lapu, pieslēgšanās ZOOM platformai nav nepieciešama! Šajā gadījumā savus jautājumus vari iesūtīt epastā pasts@activecitizensfund.lv gan pirms pasākuma, gan tā laikā. Ja uz kādu jautājumu pasākuma laikā nepaspēsim sniegt atbildi, tā tiks nosūtīta adresātam uz norādīto e-pastu.

Aicinām jau pirms pasākuma AIF mājaslapā www.activecitizensfund.lv iepazīties ar visu četru AIF programmu - “Demokrātijas kultūra”, “Cilvēktiesības”, “Ilgtspēja un kapacitāte” un “Divpusējā un reģionālā sadarbība” - mērķiem un atbalstāmo aktivitāšu ietvariem.

 

Papildu informācijai par AIF atklāšanas pasākumu aicinām sazināties ar Dianu Bogdanovu, AIF sabiedrisko attiecību speciālisti, rakstot uz diana.bogdanova@activecitizensfund.lv vai zvanot 26435463.