Skaties un iedvesmojies no jauniešu projektiem!

Skaties un iedvesmojies no jauniešu projektiem!

Jau no šodienas ik pirmdienas un trešdienas vakaru Vidzemes Televīzijā (VTV) skatieties mums visiem aktuālus mini projektus, kurus īstenojuši jaunieši Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) rīkotajā mini ideju konkursā “Ja es būtu sava novada priekšnieks”. Līdz pat 26. februārim pēc “Vidzemes ziņām” plkst. 21.00 tiks rādīti jauniešu paveiktie darbi Ķoņos, Mazsalacā, Naukšēnos, Rūjienā un Valmierā.

 

Mini konkurss parādīja, ka arī par nelielām naudas summām – 20 latiem jeb 30 eiro – jaunieši var īstenot sabiedrībai nozīmīgas idejas. Tāpēc jau nākamajā pavasara ideju konkursā jaunieši varēs iegūt jau krietni lielākas summas! VTV sižetos redzēsim, kā Ķoņos bērni zīmēja Ziemassvētku apsveikumus, Zilākalnā atklāja sporta istabu, bet Naukšēnos – slidotavu! Skatīsimies, kā jaunieši iepriecina vecos ļaudis ar pašu gatavotiem saldumiem, informē par aktuālajiem pasākumiem un gūst motivāciju labiem darbiem sarunās ar atpazīstamu TV personību. Tāpat raudzīsim, kā Pozitīvā siena, 3D zīmējums un Muzikālā siena rada iedvesmu apkārtējos!

 

Nākamajās dienās pēc pārraides sižets būs skatāms arī JIL YouTube kanālā www.youtube.com/VNFJIL. Pirmais sižets par pašu “laboratoriju” un tās rīkoto konkursu jau publicēts – http://ej.uz/JilMiniKonk_0. Ar īstenotajām idejām drīzumā varēs iepazīties arī ceļojošajā izstādē Valmieras un tās apkārtējo novadu skolās, lai arī citi jaunieši iedvesmotos nebaidīties īstenot savas idejas!

 

Mini ideju konkursa finansējumu veidoja JIL piesaistītie ziedojumi un VNF Labo darbu programmas ziedojumi. Fonda darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, Globālais fonds un programma “Jaunatne darbībā”.