Seniori iegriež saulgriežus Naukšēnos

Seniori iegriež saulgriežus Naukšēnos

Pagājušā nedēļas nogalē 31. maijā Naukšēnu estrādē pulcējās 120 seniori no Rūjienas un Naukšēnu novada, lai kopīgi ar dziesmām un dejām ieskandinātu saulgriežu laiku. Skaistu koncertu un satikšanos organizēja Valmieras novada fonds ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu.

 

Pazīstamas melodijas izdziedāja Rūjienas kapela “Rūvenas aures”, savukārt deju soļus ierādīja Rūjienas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Luste” un Naukšēnu senioru deju kopa “Švunkas”. Izzinājuši saulgriežu ticējumus, iestiprinājušies ar vietējo kvasu un pīrādziņiem un pārvarējuši kautrību, seniori ļāvās dejotpriekam. Viņi paši pēc tam pauda gandarījumu, ka pirmo reizi griezuši dančus uz estrādes skatuves.

 

Paldies sakām Borisa un Ināras Teterevu fondam, ar kura atbalstu svētku reizēs Valmieras apkaimes vientuļie seniori saņēma dāvanu sainīšus un tika aicināti uz Limbažu tautas teātra izrādi ziemas izskaņā un nu uz saulgriežu svētkiem. Tāpat paldies sakām uzņēmumam SIA “Naukšēni” par kvasu un Naukšēnu kultūras namam un apkaimes novadu sociālajiem darbiniekiem par organizatorisko atbalstu.

 

Labdarības organizācija Valmieras novada fonds jau kopš 2005. gada ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Lai gan sociālā palīdzība nav fonda primārais uzdevums, atbalsts atsevišķām sabiedrības grupām ir ļoti svarīgs. Turklāt vientuļajiem senioriem apciemojuma prieks un iespēja iziet no mājas ir pat svarīgāka par pašu dāvanu.


Pievienotā galerija: