Seminārs par Labo darbu konkursu valmieriešu idejām

 2006. gada nogalē Valmieras novada fonds (VNF) izsludināja pirmo projektu konkursu Labo darbu programmā. Otrdien, 9. janvārī, plkst. 15:00, rajona invalīdu biedrībā (Garā ielā 9) notiks seminārs par šo konkursu.
 
Ar Labo darbu programmu valmierieši tiek aicināti uzņemties atbildību par savu dzīves vidi un uzlabot vietējo dzīves kvalitāti pašu spēkiem.
 
Šoreiz finansējums galvenokārt paredzēts Valmieras Iedzīvotāju foruma ideju atbalstam. Piemēram, vienota Valmieras tēla veidošana, vides sakārtošana, ģimeņu un bērnu atpūtas vietu izveide, dažādu paaudžu un sabiedrības grupu sadarbība, izglītības un darba tirgus mērķtiecīga sadarbība u.c. 40-400 latu finansiālu atbalstu savas idejas īstenošanai var saņemt Valmieras pilsētas nevalstiskās organizācijas un iedzīvotāju grupas ar vismaz pieciem dalībniekiem.
 
Seminārā iedzīvotāji varēs gan vairāk uzzināt par konkursa nosacījumiem, gan iepazīties ar Iedzīvotāju foruma rezultātiem un prioritātēm. Uzreiz jāpiezīmē, ka pilns foruma rezultātu apkopojums šobrīd tiek drukāts un būs pieejams līdz janvāra beigām.
 
Savas labo darbu ieceres valmierieši VNF var iesniegt līdz 16. janvārim. Vairāk par projektu konkursu var uzzināt sadaļā "Projektu konkursi".
 
 
Labo darbu programma īpaša ar to, ka te iesaistīties var visi! VNF Labo darbu programma ir iespēja ikvienam valmierietim ziedot un tā investēt savas pilsētas, novada un pašu dzīves vides sakārtošanā. Lielākie ziedotāji var kļūt par VNF Labdaru padomes dalībniekiem un balsot par projektu konkursos iesniegtajiem pieteikumiem.