SEB Unibankas konkursā atbalstīti 6 projekti

 Šonedēļ Valmieras novada fonda (VNF) un SEB Unibankas projektu konkursā sportisko aktivitāšu nodrošinājumam tika noteikti labākie, un ir atbalstīti 6 projekti. Starp daudzajiem pieteikumiem komisija izvēlējusies oriģinālākās un sabiedriski noderīgākās idejas.
 
VNF šajā konkursā saņēma negaidīti lielu atsaucību – 33 pieteikumus gan no sporta, gan sociālās jomas organizācijām, gan no aktīvu iedzīvotāju grupām. Līdz ar to izvēle nebija viegla.
 
Valmieras airēšanas klubs “Straume” saņems finansējumu trimera iegādei, lai sakārtotu takas gar Gauju veselības skrējiena dalībnieku, slēpotāju, citu sportistu un visu valmieriešu vajadzībām. Valmieras Diabēta biedrība iegādāsies nūjošanas inventāru, lai uzlabotu veselību ne vien diabēta slimniekiem, bet arī dotu šādu iespēju citiem interesentiem. Sporta spēles un to piederumus bērniem un jauniešiem invalīdiem varēs sarūpēt biedrība “Saulīte” un sporta klubs “Stars S”.
 
Fonda sadarbība turpinās ar Bērzaines pagasta automodeļu klubu “Miniauto”, kuri šajā konkursā ieguva jaunu auto vadības pulti, lai sacensībās varētu cīnīties par labākiem rezultātiem. Savukārt Naukšēnu jauniešiem būs iespēja jaunā kvalitātē turpināt jau uzsāktās aktīvā tūrisma aktivitātes, pašiem izšujot teltis un sagādājot tam nepieciešamo inventāru.
Pilns atbalstīto projektu saraksts sadaļā “Paveiktais”.
 
Atgādināsim, ka šī konkursa budžetu – 750 latus – veidoja SEB Unibankas Valmieras filiāles ziedojums. Projektu konkursa galvenā prioritāte bija ilgtermiņa ieguldījums amatieru sportā un iedzīvotāju iesaistīšanās jaunās aktivitātēs.
 
 
Šis bija jau trešais VNF projektu konkurss Valmieras rajona iedzīvotāju idejām. VNF līdz šim ir atbalstījis 38 projektus par vairāk nekā 20 000 latu.
 

Līdzīgi fondi darbojas vēl četrās Latvijas pilsētās, un šī kustība ir uzsākta ar Baltijas - Amerikas Partnerattiecību programmas atbalstu