Satikt Valmieras labvēļus Ziedotāju brokastīs

Satikt Valmieras labvēļus Ziedotāju brokastīs

Vakar notika pirmās Valmieras novada fonda (VNF) Ziedotāju brokastis, kurās pacilājošā gaisotnē par cilvēku vērtībām un rīcību stāstīja komandu izaugsmes trenere Jeva Karabeško. Pirms tam ziedotāji klātienē satika 11 atbalstīto ideju autorus konkursā “Sev, tev, novadam” un bija liecinieki svinīgajā līgumu parakstīšanā.

 

Par atbalstītajiem projektiem uzņēmējs, bijušais Burtnieku novada domes priekšsēdētājs Jānis Leitis pauda gandarījumu, sakot, ka bieži vien mazajos projektos, kuri neprasa apjomīgu finansējumu, ir daudz vairāk izdošanās un sirsnīguma, nekā lielajos.

 

Šī bija pirmā, īpaši Ziedotāju kluba dalībniekiem organizēta tikšanās. Tādā veidā fonds ļauj ziedotājiem kļūt ne tikai par devējiem, bet arī saņēmējiem. Par satikšanos priecājās kluba dalībnieki, piekrizdami, ka šī ir iespēja satikties ar cilvēkiem, ar kuriem citkārt nebūtu iemesla iepazīties vai tikties. Savukārt Lauris Kļaviņš, “IIZI Brokers” apdrošināšanas aģents no Rīgas, kurš studējis Vidzemes Augstskolā, atklāja: “Ziedotāju klubs ir veids, kā es varu būt saistīts ar Valmieru un dalīties ar to, kas man dots.”

 

Šobrīd Ziedotāju klubā kopumā pievienojušies 26 uzņēmēji, privātpersonas, tostarp sabiedrībā aktīvi un atpazīstami valmierieši. Par Ziedotāju kluba dalībnieku aicināts kļūt ikviens, kurš gatavs ziedot ik gadu vismaz 20 eiro iedzīvotāju labajām iecerēm pilsētas un novada izaugsmei. Vairāk par citiem Ziedotāju kluba ieguvumiem un ziedošanas iespējām skatiet šeit: www.vnf.lv/ziedo/ziedotaju-klubs.

 

Labdarības organizācija Valmieras novada fonds jau kopš 2005. gada ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados – Burtniekos, Beverīnā, Kocēnos, Rūjienā, Naukšēnos un Mazsalacā.