Režisora Krodera piemiņai veikalos ziedoti 430 eiro

Režisora Krodera piemiņai veikalos ziedoti 430 eiro

Četru mēnešu laikā Oļģerta Krodera pieminekļa izveidei saziedoti 430 eiro ziedojumu kastītēs veikalos “Austris” un “Neldi”. Par ziedojumu nonākšanu līdz mērķim rūpēsies Valmieras novada fonds sadarbībā ar Oļģerta Krodera fondu.

 

Godinot izcilā režisora piemiņu, šajā pavasarī iedzīvotāji varēja ar ziedojumu atbalstīt ieceri izveidot Kroderam veltītu pieminekli Valmierā. Sakām lielu paldies visiem labvēļiem par atsaucību! Iegūtie līdzekļi uzglabāsies Valmieras novada fondā līdz brīdim, kad praktiski tiks uzsākta pieminekļa izveide. Lai gan tā ne tuvu nav visa nepieciešamā summa, tomēr neliels sākuma kapitāls ir iegūts.

 

Ja vēlaties atbalstīt pieminekļa izveidi, ziedojiet ar pārskaitījumu uz Valmieras novada fonda kontu LV69UNLA0050006798630 (SEB banka) vai LV09HABA0551022993220 (Swedbank), norādot “Ziedojums režisora Krodera piemiņai”.

 

Šobrīd līdz augusta beigām veikalu tīklā “Austris” un “Neldi” ir iespējams ziedot akcijai “Skolas soma”. Tajā palīdzēsim uz skolu sagatavoties pirmklasniekiem no mazturīgajām ģimenēm Valmieras apkaimē.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija – partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados. Astoņos gados līdzīgos projektu konkursos ar fonda ziedotāju atbalstu īstenotas vairāk nekā 100 lielākas un mazākas ieceres par 80 tūkstošiem eiro.