Pirmo reizi Bumbu rallijā – arī Lielo bumbu skrējiens

Pirmo reizi Bumbu rallijā – arī Lielo bumbu skrējiens

Šo sestdien, 29. jūlijā, pirmo reizi Kazu krācēs sacentīsies Lielās bumbas, kuras iegādājušies mūspuses uzņēmumi. Neparastām sacensībām starts tiks dots pulksten 19.00, tieši pirms ierastā Labdarības bumbu rallija. Desmit lielās bumbas cīkstēsies par galveno balvu, bet uzņēmumi ar savu dalību sniegs 2000 eiro atbalstu vietējo iedzīvotāju labdarības iniciatīvām projektu programmā “Sev, tev, novadam”.

 

Amizantajā bumbu skrējienā uzdrošinājās piedalīties:

  • ceļu un citu infrastruktūras objektu projektētājs un būvuzraugs “Ceļu komforts”,

  • vietējā banka “Citadele”, kas jau vairākus gadus ir palīgs un sabiedrotais valmieriešiem viņu naudas lietās,

  • visu veidu mērniecības pakalpojumu uzņēmums “Latvijasmernieks.lv”,

  • plaša spektra informācijas tehnoloģiju pakalpojumu firma “Norel IT”,

  • “Padtex Insulation”, kas nodarbojas ar skaņas un siltumizolācijas izstrādājumu un ugunsdrošības produkcijas projektēšanu un ražošanu,

  • siltumapgādes šķeldas ražotājs un piegādātājs “AS PK Oliver filiāle”,

  • “Respekts” – droša un uzticama apsardzes kompānija ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi,

  • grāmatvedības pakalpojumu uzņēmums “Sagessa”,

  • profesionālu web pakalpojumu sniedzējs “Wunder Latvia”,

  • apses saunu apdares materiālu un kokskaidu brikešu ražojošs un eksportējošs uzņēmums “4plus”

 

Lai atbalstītāji varētu just līdzi sacensību dalībniecēm, tās būs ietērptas “Velosock” apvalkā, kas ļaus atpazīt katru uzņēmumu, padarot skatīšanos īpaši aizraujošu. Pirmā bumba, kura sasniegs finišu pie Rātsupītes ietekas, nodrošinās sava uzņēmuma komandai saliedēšanās pasākumu ar laivām un SUPiem no Vaidavežiem.

 

Ar dalību sacensībās uzņēmumi vēlējuši ap 2000 eiro Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāju idejām konkursā “Sev, tev, novadam”. Pērn ar šīs programmas atbalstu Burtnieku muižas parkā atjaunota vēsturiskā rožu dobe, Valmieras 5. vidusskolā iekārtots āra spēļu laukums, Mazsalacā atjaunots rotaļu laukums bērniem, izdots izglītojošs komikss par Jāni Daliņu un īstenoti citi iedzīvotāju labie darbi.

 

Ikviens iedzīvotājs ir aicināts pievienoties labvēļiem, piedaloties jau ierastajā Labdarības bumbu rallijā Valmieras pilsētas svētkos. Biļetes par diviem eiro tiks tirgotas svētku laikā no 27.‑29. jūlijam Valmieras novada fonda teltī pie tirdzniecības centra “Valleta”.

 

Bumbu rallija aktualitātēm aicinām sekot mūsu Facebook lapā izveidotajā pasākumā: https://www.facebook.com/events/1932189613714195/