Pirmās Ziedotāju brokastis

Pirmās Ziedotāju brokastis

Jau 29. aprīlī notiks pirmās Ziedotāju brokastis, ko organizē Valmieras novada fonds. Brokastīs Ziedotāju kluba dalībnieki iepazīsies ar konkursa “Sev, tev, novadam” apstiprinātajiem projektiem un vēlāk pilnveidos savas zināšanas par cilvēku vērtībām un rīcības motīviem komandu izaugsmes treneres Jevas Karabeško vadībā. Arī Tu vari paspēt pievienoties Ziedotāju klubam un piedalīties!

 

Pasākuma pirmajā daļā svinīgi parakstīsim līgumus ar konkursa “Sev, tev, novadam” apstiprinātajiem projektiem. Savukārt otrajā daļā pie brokastu kafijas sarunas vadīs uzņēmēja, izaugsmes trenere Jeva Karabeško, kura stāstīs par metodi, kas ļauj viegli atpazīt cilvēka vērtības, kuras virza cilvēku uz noteiktām darbībām. Jeva norāda: “Zināšanas ļaus ikvienam mierīgāk izturēties pret notiekošajiem procesiem un mācīs paņemt no tiem vislabāko.”

 

Lai padarītu ziedošanu interesantu un dotu iespēju Valmieras apkaimes labvēļiem iepazīties un satikties, fonds vairākas reizes gadā rīkos Ziedotāju brokastis. Tajās aicināts ikviens Ziedotāju kluba dalībnieks, kurš gada laikā vēlējis iedzīvotāju labajiem darbiem vismaz 70 eiro, papildinot programmas “Sev, tev, novadam” krājkasīti. Plašāku informāciju par Ziedotāju kluba ieguvumiem skatiet šeit.

 

Labdarības organizācija Valmieras novada fonds jau kopš 2005. gada ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados – Burtniekos, Beverīnā, Kocēnos, Rūjienā, Naukšēnos un Mazsalacā.