Pirmais konkurss Labo darbu programmā noslēdzies

Iepriekšējā nedēļā Valmieras novada fonda (VNF) Labdaru padome ir pabeigusi projektu pieteikumu izvērtēšanu Labo darbu programmas 2006. gada konkursā. Tas tika izsludināts iepriekšējā gada decembrī. Pēc ziedotāju lēmuma atbalstīti trīs aktuālākie un saistošākie projekti par 1000 latiem.
 
Finansējums piešķirts Sarkanā Krusta Valmieras rajona komitejas projektam “Nevis brīnums, bet pirmā palīdzība”, kurā pilsētas skolu pedagogi tiks apmācīti pirmās palīdzības sniegšanā, lai tālāk šīs iemaņas varētu pielietot paši un nodot tālāk jauniešiem. Bērnudārza “Kārliena” kolektīvs jau uzsācis vecāku un vecvecāku tematisko pēcpusdienu organizēšanu, veidojot dažādu paaudžu sadarbību. Savukārt airēšanas klubs “Straume” saņems atbalstu pastaigu taku iekārtošanai gar Gauju Valmieras centrā.
 
Kā jau vairākkārt ziņots, Labo darbu programmā pieejamais finansējums veidojas tieši no valmieriešu ziedojumiem. 2006. gada konkursam tika piesaistīta Valmieras pašvaldības dotācija. Pašreiz VNF aicina ikvienu valmierieti ziedot Labo darbu programmai 1 latu, vienkārši piezvanot pa tālruni 9006081 un tā patiesībā dāvājot Valmieras sakārtošanas projektiem veselus 2 latus, jo otro pieliks fonda sadarbības partneris “KNHM” Nīderlandē. Joprojām ziedot var arī ar bankas pārskaitījumu uz SEB Unibankas kontu LV69UNLA0050006798630. Pašreiz Labo darbu programmā uzkrāts aptuveni 1000 latu.
 
Var piebilst, ka tie, kuri Labo darbu programmai ziedo vairāk nekā 100 latu – gan uzņēmumi, gan privātpersonas – var kļūt par VNF Labdaru padomes dalībniekiem un balsot par konkursā iesniegtajiem projektiem. Konkurss par pašreiz saziedotajiem līdzekļiem tiks organizēts aprīļa sākumā.