Piparkūkas iemainītas pret 230 latiem!

Piparkūkas iemainītas pret 230 latiem!

Pagājušā sestdienā, 21. decembrī, Valmieras novada fonda rūķi pie tirdzniecības centra “Valleta” mainīja piparkūkas un tēju pret ziedojumiem apkaimes iedzīvotāju labajiem darbiem. Tādā veidā izdevās saskaitīt 230 latus novadnieku kopīgajā krājkasītē.

 

Par kopējo noskaņu un lielisko veikumu sakām lielu paldies pilsētas iedzīvotājiem un ciemiņiem, gan tiem, kuri bija sagatavojuši krājkasītes monētas, gan tiem, kas uz vietas ļāvās spontānam ziedojumam. Sirsnīgu paldies sakām kamerkorim “Kaķi” un saksofonistam Mārcim, par skaistajām Ziemassvētku melodijām un dziesmām, kas sniedza svētku noskaņu. Izveicīgais paldies veltīts mazākajiem ķipariem, kuri piedalījās sniega dzīšanas stafetē, un Jauniešu ideju laboratorijas meitenēm par atrakcijas vadīšanu. Tāpat milzīgs paldies fonda brīvprātīgajiem rūķiem par gardo piparkūku cepšanu.

 

Visi iegūtie līdzekļi nonākuši kopīgā “krājkasītē”, no kuras konkursā “Sev, tev, novadam” Valmieras novada fonds drīz pēc gadu mijas atbalstīs iedzīvotāju projektus apkaimes pilnveidošanai.

 

Ja arī jūs vēlaties papildināt šo “krājkasīti”, esat aicināti ziedot ar pārskaitījumu uz kontu LV69UNLA0050006798630 (SEB banka) vai LV09HABA0551022993220 (Swedbank). Arī pēc eiro maiņas esat aicināti ziedot latu un santīmu monētas Valmieras novada fondā Garā ielā 10.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura darbojas, lai būtu par partneri tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados.