Piepulcēti 1100 eiro VNF neizskaramajam kapitālam

Piepulcēti 1100 eiro VNF neizskaramajam kapitālam

Ar Vidzemes uzņēmēju un pašvaldību starpniecību sirsnīgas, bērnu zīmētas Ziemassvētku kartītes ļāvušas papildināt Valmieras novada fonda (VNF) neizskaramo kapitālu par 1100 eiro. No šo līdzekļu ieguldījuma procentiem būs iespējams nākotnē atbalstīt vietējo iedzīvotāju idejas padarīt daudzveidīgāku dzīvi Valmieras apkārtējos novados.

 

Uzņēmumi varēja izvēlēties un pasūtīt no fonda individualizētas Ziemassvētku kartītes, ko radījuši bērnudārza “Pasaciņa”, Rūjienas un Valmieras mākslas skolu audzēkņi. Tādēļ īpašu paldies sakām jaunajiem, radošajiem māksliniekiem par atbalstu! Kā arī paldies veltām Balvu, Burtnieku, Beverīnas novada pašvaldībām, Ideju partneru fondam un Vidzemes uzņēmumiem: zemnieku kooperatīvam “Trikāta”, “Elijas projekts”, “Arčers”, “CBF Binders”, “Vidzemes Veterinārais serviss”, “Vivio”, “Valpro”, “Softserviss” un “Skārda serviss” par labdarības apsveikumu iegādi.

 

VNF neizskaramais kapitāls glabājas dažādos noguldījumos bankās un ilgtermiņa obligācijās, kas ļauj papildināt uzkrājumu. Šobrīd fonda neizskaramais kapitāls sasniedzis 75 tūkstošus eiro. Kādudien neaizskaramā kapitāla peļņas procenti ļaus atbalstīt iedzīvotāju labos darbus. Astoņu gadu laikā Ziemassvētku kartīšu tirdzniecība ļāvusi piesaistīt vairāk kā 14 tūkstošus eiro, bet tas ir tikai viens no ienākumu veidiem. To papildina arī iedzīvotāju ziedojumi labdarības programmā “100 draugi Valmieras novadam”.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija – partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados. Astoņos gados dažādos projektu konkursos ar fonda ziedotāju atbalstu īstenotas vairāk nekā 100 lielākas un mazākas ieceres par 80 tūkstošiem eiro.