Piepildi savu vasaru – esi brīvprātīgais!

Piepildi savu vasaru – esi brīvprātīgais!

Iesaistīties pasākumu rīkošanā, doties pastaigās ar senioriem no Valmieras pansionāta vai sniegt palīdzīgu roku Zupas virtuvē ir vien dažas brīvprātīgā darba iespējas, kā pavadīt savu vasaru aizraujošāku un interesantāku tepat Valmierā. Noslēdzoties Brīvprātīgā darba mēnesim, 19 Valmieras organizācijas joprojām gatavas tikties ar jauniem interesentiem uzņemt jaunus brīvprātīgos.

 

Brīvprātīgā darba mēneša aktivitātēs iesaistījās teju 40 interesenti, pierādot, ka brīvprātīgais darbs ir saistošs ne tikai jauniešiem, bet arī darbspējas un pensijas vecuma iedzīvotājiem. Valmierieši iepazina policijas prevencijas darbu, Eiropas brīvprātīgā darba iespējas, rosību Kristīgā Žēlsirdības Bērnu dienas centrā un Jauniešu ideju laboratorijā. Īpaša atsaucība bija vērojama bērnu dārzos “Kārliena” un “Pienenīte”, kur notika sarunas par tehniku, demonstrēti motocikli un vadītas mūzikas nodarbības. Sirsnīgu paldies sakām visiem, kuri aprīlī uzdrošinājās un izmēģināja brīvprātīgā darba iespējas!

 

Valmieras novada fonds mudina turpināt apgūt jaunas zināšanas un paplašināt kontaktu loku, veicot brīvprātīgo darbu kādā no Valmieras nevalstiskām organizācijām vai pašvaldības iestādēm. Ar brīvprātīgā darba vakancēm un organizāciju kontaktinformāciju joprojām var atrast ŠEIT.  vai sadaļā “Darbojies brīvprātīgi”.

 

Brīvprātīgā darba mēnesi organizēja Valmieras novada fonds kopā ar apkaimes nevalstiskajām organizācijām un pašvaldības iestādēm. Brīvprātīgā darba popularizēšanu finansiāli atbalstīja arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina, izmantojot EEZ finanšu instrumentu.