Modes un darbu AT-SKATE Valmieras novada fondā

Modes un darbu AT-SKATEIerasti martā Valmieras novada fonds pulcē savus ziedotājus, draugus un labvēļus, lai kopā patīkamās noskaņās atskatītos uz aizvadītajā gadā paveikto. Tā šodien 20. martā, pavasara pirmajā dienā, fonds rīko “Modes un darbu AT-SKATI”, kurā caur modes tendencēm atsauks atmiņā spilgtākos 2011. gada notikumus.
 
Laiki mainās, atkal nāk modē viss, kas bija aktuāls pavisam nesenā pagātnē. Tādēļ šoreiz fonds nolēmis paveiktos darbus ietērpt košās krāsās un ziedu rakstos un ļauties pavasarim. Gluži līdzīga ir arī fonda darba būtība – mudināt ļaudis atgriezties pie it kā pašsaprotamām, tomēr nereti aizmirstām lietām kā savstarpēja sadarbība, līdzatbildība vai palīdzība, negaidot atlīdzību. Tieši to fonds nosaka par galveno modes tendenci šim un turpmākajiem gadiem.
 
Tērpu meistarus iedvesmojuši Valmieras un apkaimes cilvēki un notikumi 2011. gadā. Divos projektu konkursos atbalstītas deviņas vērtīgas idejas, kas ne tikai palīdzējušas uzlabot vietējo iedzīvotāju dzīves vidi, bet arī vairojušas kopības sajūtu un popularizējušas brīvprātīgā darba kustību. Fonds centies vairot izpratni par brīvprātīgo darbu arī Valmieras un Vidzemes organizāciju vidū. Visa gada garumā organizētas dažādas labdarības akcijas un piesaistīti ziedojumi dažādiem svarīgiem mērķiem. Fonds vienmēr bijis klāt pilsētai svarīgos pasākumos un arī pats rīkojis pasākumus novadniekiem.
 
Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kuras uzdevums ir sekmēt vietējās sabiedrības izaugsmi, dzīves kvalitāti un ļaut iedzīvotājiem saprast, ka pašu spēkiem var izdarīt daudz labu darbu. Fonda darbība ir vērsta uz kopienu filantropijas attīstīšanu un mērķtiecīgas ziedošanas tradīciju veidošanu Vidzemē. Fonds ne tikai piesaista līdzekļus, bet ir arī aktīvs sociālo pārmaiņu veicinātājs kopienā.