Mainām piparkūkas pret sakrātajām monētām!

Mainām piparkūkas pret sakrātajām monētām!

Jau rīt, 21. decembrī, dodoties uz Valmieras centru, ņem līdzi krājkasītes monētas un iemaini tās pret Valmieras novada fonda piparkūkām, tēju un citiem labumiem no plkst. 10.00 līdz 14.00 pie tirdzniecības centra “Valleta”. Tādā veidā ziedosi vietējo iedzīvotāju labiem darbiem Valmieras apkaimei.

 

Sestdien svētku noskaņu ar sagatavotiem priekšnesumiem ieskandinās skaistās balsis no kamerkora “Kaķi”. Savukārt ikviens Valmieras apkaimes labvēlis varēs cienāties Valmieras novada fonda komandas ceptajām piparkūkām un turpat vārīto tēju.  Mazākie valmierieši varēs pārbaudīt savas spējas, ripinot sniega bumbas nelielā jautrības stafetē.  

 

Gandrīz ikvienam no mums mājās stāv krājkasīte ar latiem un santīmiem, kurus taupījām nebaltām dienām. Līdz ar eiro maiņu ļauj sakrātajām monētām veikt pārmaiņas Valmierā un tās apkārtnē – ziedo tās un sniedz iespēju darboties vietējiem ļaudīm un uzlabot dzīvesvidi Valmieras apkārtnē!

 

Visi iegūtie līdzekļi nonāks kopīgā “krājkasītē”, no kuras konkursā “Sev, tev, novadam” Valmieras novada fonds atbalstīs iedzīvotāju projektus apkaimes pilnveidošanai.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura darbojas, lai būtu par partneri tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados.