Līdz Labdarības bumbu rallijam vien divas dienas!

Līdz Labdarības bumbu rallijam vien divas dienas!

Šodien un rīt, 3. un 4. jūlijā, Labdarības bumbu rallija biļetes vēl varēs iegādāties teltī starp Valmieras kultūras centru un “Valletu” laikā no plkst. 10.00-18.00. Savukārt sestdien, 5. jūlijā, biļetes līdz plkst. 15.00 varēs nopirkt pilsētas svētku tirdziņā rātslaukumā, lai jau sešos vakarā visas bumbas palaistu Gaujas Kazu krācēs un noskaidrotu 22 uzvarētājas, kas saviem īpašniekiem atnesīs balvas.

 

Iegādājoties biļeti par 2 eiro, dalībnieks iegūs unikālo numuru, kas ļaus atpazīt savu bumbiņu neparastajās sacīkstēs krācītēs. Pirmās 22 bumbas, kas sasniegs finiša līniju, izcīnīs vietējo uzņēmēju gādātus labumus. Izredzes laimēt var palielināt, iegādājoties uzreiz vairākas bumbas, par katrām trim maksājot 5 eiro. Līdzekļi no biļešu tirdzniecības nonāks Valmieras novada fonda (VNF) krājkasītē iedzīvotāju labajiem darbiem programmā “Sev, tev, novadam”.

 

Patlaban startam krācītēs gatavas 470 bumbiņas. Atgādinām, ka pašu sacensību pulksten 18.00 varēs vērot Gaujas labajā krastā, netālu no Rātsupītes ietekas, kur notiks arī apbalvošana. Lai gan bažas radīja augstais ūdens līmenis, pieņemsim izaicinājumu un Bumbu ralliju nepārcelsim uz Rātsupīti, bet paliksim Gaujas krācītēs.

 

Uzvarētāji no balvu groza 800 eiro vērtībā varēs izvēlēties lidojumu “Aerodium” vēja tunelī, kulinārijas meistarklasi pie Mārtiņa Sirmā. Blakus lielbalvām gozējas rotaļu lācis no veikala “Agate”, rožu kūre SPA salonā “Līga”, četras biļetes no Valmieras Drāmas teātra un džeza restorāna “Parks” un kinoteātra “Gaisma”. Mēneša abonements “Spēka pasaulē”, 5 nodarbības no “Jogo vesels”, gardumu grozi no “R Chocolate”, “Latvijas Piena” un “Rūjienas saldējuma”, abonoments internetam un TV no “Nova”, suvenīri no “BK Valmiera”. Tāpat arī 30 eiro vērtas dāvanu kartes kafejnīcā “Jauna saule”, fitnesa centrā “Bimini”, veikalu tīklā “Austris”, “Kunturi” un “Purnavu muiža”, naktsklubā “Multiklubs”, autoservisā “AutoNeo” un keramikas darbnīcā “Vaidava Ceramics”.

 

Lai pats Bumbu rallijs izdotos ar mums kopā ir SIA "Delve 2", aktīvās atpūtas centram "Eži", airēšanas biedrības "Straume", "Gadsimtu griežos", "Spēka pasaule", tipogrāfija "Lapa" un SIA "MG Show".  Plašāku informāciju par Rallija norisi un noteikumiem, lūdzu, skatīt šeit.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura darbojas, lai būtu par partneri tiem, kuri vēlas ziedot un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados.