Labo darbu programmā VNF atbalsta 6 projektus

 Valmieras novada fonda (VNF) Labo darbu programmas 2007. gada konkursā atbalstīti 6 projekti, kam kopumā piešķirti 2400 lati. Ar šo projektu īstenotājiem šodien arī tika parakstīti līgumi par aktivitāšu uzsākšanu.
 
Labo darbu programmas 2007. gada konkursā fonds saņēma 19 pieteikumus, no kuriem 6 neatbilda nolikumam. Atbilstošos 13 pieteikumus izvērtēja Labdaru padomes dalībnieki (lielākie Labo darbu programmas ziedotāji) un klātienē apmeklēja arī 5 cilvēku komisija.
 
Šoreiz atbalstītas iniciatīvas piecās dažādās rajona pašvaldībās. Tostarp divi projekti ir Mazsalacā. Tur tiks izveidota gan skrituļdēļu rampa jauniešiem, lai līdzšinējais arguments “Valmierā ir skeitbordu laukums, bet mums nav” nebūtu patiess, gan neliela brīvdabas estrāde pilsētas centrā, lai tuvējās apkārtnes pasākumiem nav jānotiek uz ielas nedrošos apstākļos. Savukārt Ramatā skolas pēdējo 5 gadu absolventi kopīgiem spēkiem atjaunos volejbola un futbola laukumu un sakārtos Ķīšupes krastu, simboliski katram atvedot vienu akmeni krasta stiprināšanai.
 
Dikļu pagastā ar fonda atbalstu tiks izveidots jauniešu velolaukums, kur lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Rencēnos Parka ielas daudzdzīvokļu nama iemītnieki sakārtos piemājas rotaļu laukumu. Savukārt Naukšēnos vietējie iedzīvotāji uzsāks iecienītākās peldvietas labiekārtošanu pie Rūjas.
 
 
Visu projektu aktivitātes tiks pabeigtas līdz šī gada oktobrim, dažos projektos jau augustā.
 
Šīs iniciatīvas var notikt, pateicoties Valmieras uzņēmēju un privātpersonu ziedojumiem Labo darbu programmā. Vairāk nekā 100 latu ziedojuši un iesaistījušies VNF Labdaru padomē ir viena privātpersona un 3 organizācijas – Valmieras Zonta klubs, SIA “Latio vērtētāji un konsultanti Vidzemē” un SIA “Respekts”. Mazākas summas ziedojušas vairāk nekā 20 fiziskas un juridiskas personas. Arī no aprīlī izsludinātā labdarības tālruņa iegūtā nauda izlietota šajā konkursā.
 
Konkursa budžetu papildināja arī Valmieras rajona padomes dotācija un Nīderlandes fonda “KNHM” finansējums.