Labdarības noliktavā vasaras brīvdienas!

Labdarības noliktavā vasaras brīvdienas!

Jūlijā līdz augusta vidum Labdarības noliktava ir slēgta apmeklētājiem. Tomēr joprojām būs iespējams atgādāt apģērbu, mantas vai pieteikt atdošanai lielākās mēbeles, iepriekš sazinoties ar Valmieras novada fonda darbiniekiem pa telefonu numuriem 64281792, 20258200 vai rakstot uz e-pastu vnf@vnf.lv.

 

Noliktavas brīvlaikā būs iespējams arī pieteikt ziedojumiem lielgabarīta mantas, palīdzot ģimenēm, kuru rocība liedz iegādāties mantas pašu spēkiem. Gaidīsim gultas, skapjus, bērnu ratiņus, ledusskapjus un citas mēbeles un mantas, kas jūsu mājās vairs nav nepieciešamas. Ļausim piedzīvot lietām otro dzīvi un rast jaunu vērtību jaunas ģimenes rokās!

 

Kopš gada sākuma Labdarības noliktavā vairāk kā tūkstoš cilvēku raduši iespēju atnest savu apģērbus, apavus un citas lietas. Izsniegto drēbju apjoms sasniedzis teju astoņas tonnas, savukārt jaunus saimniekus raduši vairāk kā tūkstoš trauki. Palīdzību saņēmuši ne tikai Valmieras ļaudis, bet arī apkārtējo novadu iedzīvotāji.

 

Labdarības noliktava (Garā ielā 10), kas 18. augustā gaidīs atkal apmeklētājus. Tā ar Valmieras novada fonda un Sarkanā Krusta atbalstu darbojas jau vairāk kā četrus gadus, tomēr vēl arvien nav mazinājusies tās pastāvēšanas nozīmība, jo ik nedēļu jaunas mantas nonāk Labdarības noliktavā un ik nedēļu tās rod jaunus saimniekus.