Labdarības apsveikumu kartītes ikvienam

Ziemassvētku vēlējumi - labdarības kartītēsBērnu un jauniešu radīti attēli labdarības apsveikumu kartītēs iemājo ik gadu un pirmssvētku laikā ir pieejami ikvienam interesentam. Šogad kartītes nopērkamas gan Valmieras novada fondā (Garā ielā 10), gan Ziemassvētku amatnieku tirdziņā (Miera ielā 3A) un pavisam drīz tās būs iegādājamas arī veikalā “Vidzemes Papīrs”.
 
Šogad vissirsnīgākos svētku sveicienus saviem tuvajiem un mīļajiem iespējams nosūtīt ar 11 dažādu labdarības kartēm. Zīmējumu autori ir bērni un jaunieši no Valmieras Mākslas vidusskolas, Mūrmuižas PII “Pasaciņa”, Naukšēnu novada vidusskolas un Trikātas jauniešu centra “Centrs”.
 
Valmieras novada fonds ik gadu piedāvā uzņēmējiem izveidot savu individuālo apsveikuma kartīti, bet vēl vairākus attēlus sagatavo ikviena valmierieša izvēlei. Kartīšu cenas ir 35 un 45 santīmi, atkarībā no kartītes izmēra. Turklāt visi ienākumi ir ziedojums Valmieras apkaimes iedzīvotāju iniciatīvām un projektiem.
 
Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kuras uzdevums ir veidot mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas vietējā kopienā. Fonds aicina iedzīvotājus ziedot, iesaistīties brīvprātīgajā darbā un citā veidā atbalstīt sabiedrības vajadzības.