Krāsainas bumbiņas izcīnīs valmieriešiem balvas

Krāsainas bumbiņas izcīnīs valmieriešiem balvas

Šodien un rīt, 27.-28. jūnijā, varēs iegādāties Labdarības bumbu rallija biļetes Valmieras pilsētā un Valmiermuižā. Rallijs ir atrakcija, kur valmierieši 5. jūlijā varēs vērot, kā krāsainas bumbas Gaujas krācēs trauksies uz finiša līniju, izcīnot saviem īpašniekiem varenas balvas.

 

Iegādājoties biļeti par 2 eiro, dalībnieks iegūs unikālo numuru, kas ļaus atpazīt savu bumbiņu neparastajās sacīkstēs Kazu krācēs. Pirmās 22 bumbas, kas sasniegs finiša līniju, izcīnīs vietējo uzņēmēju gādātus labumus. Savukārt līdzekļi no biļešu tirdzniecības nonāks Valmieras novada fonda (VNF) krājkasītē iedzīvotāju labajiem darbiem programmā “Sev, tev, novadam”.

 

Biļetes varēs iegādāties šodien, 27. jūnijā, pie Valmieras Kultūras centra no plkst. 10.00-15.00, bet vakarā no pulksten 20.00 tās būs pieejamas pilsētas svētku ieskandināšanas pasākumā Valmiermuižā. Sestdien, 28. jūnijā, biļetes no 10.00-15.00 varēs iegādāties tirdzniecības centrā “Valleta”. Tāpat biļetes būs pieejamas Valmieras pilsētas svētku laikā VNF teltī. Tāpat ik darbadienu esat gaidīti Valmieras novada fondā, Garā ielā 10.

 

Uzvarētāji no balvu groza 800 eiro vērtībā varēs izvēlēties lidojumu “Aerodium” vēja tunelī, kulinārijas meistarklasi pie Mārtiņa Sirmā. Blakus lielbalvām gozējas rotaļu lācis no veikala “Agate”, rožu kūre SPA salonā “Līga”, četras biļetes no Valmieras Drāmas teātra un džeza restorāna “Parks” un kinoteātra “Gaisma”. Mēneša abonements “Spēka pasaulē”, 5 nodarbības no “Jogo vesels”, gardumu grozi no “R Chocolate”, “Latvijas Piena” un “Rūjienas saldējuma”, abonoments internetam un TV no “Nova”, suvenīri no “BK Valmiera”. Tāpat arī 30 eiro vērtas dāvanu kartes kafejnīcā “Jauna saule”, fitnesa centrā “Bimini”, veikalu tīklā “Austris”, “Kunturi” un “Purnavu muiža”, naktsklubā “Multiklubs”, autoservisā “AutoNeo” un keramikas darbnīcā “Vaidava Ceramics”.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija, kura darbojas, lai būtu par partneri tiem, kuri vēlas ziedot un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados.