Kopīgajai “krājkasītei” saziedoti 430 eiro

Kopīgajai “krājkasītei” saziedoti 430 eiro

Gada nogalē Rūjienas, Mazsalacas un Valmieras iedzīvotāji, pirkdami Valmieras novada fonda Ziemassvētku kartītes un gatavodamies eiro pārejai, pasākumos saziedojuši vairāk nekā 300 latus (€430), tādējādi ievērojami papildinot projektu konkursa “krājkasīti”.

 

Pirmssvētku tirdziņā rūjienieši, ziedojot un iegādājoties fonda labdarības kartītes, vēlēja €50 (35 latus) novada attīstībai. Savukārt valmierieši, iemainot latus un santīmus pret piparkūkām, pie tirdzniecības centra “Valleta” saziedoja €340 (240 latus). Mazsalacā, suminot gada cilvēkus, ļaudis vēlēja €40 (30 latus) apkaimes ļaužu labo ideju īstenošanai.

 

Sakām lielu paldies visiem labvēļiem par atsaucību! Visi iegūtie līdzekļi nonākuši kopīgā “krājkasītē”, no kuras konkursā “Sev, tev, novadam” Valmieras novada fonds jau pavisam drīz atbalstīs iedzīvotāju labās idejas apkaimes pilnveidošanai.

 

Ja arī jūs vēlaties papildināt šo “krājkasīti”, ziedojiet ar pārskaitījumu uz kontu LV69UNLA0050006798630 (SEB banka) vai LV09HABA0551022993220 (Swedbank). Arī pēc eiro maiņas esat aicināti ziedot latu un santīmu monētas Valmieras novada fondā, Garā ielā 10, vai ziedojumu kastītēs veikalos “Austris” un “Neldi”.

 

Valmieras novada fonds ir mūsdienīga labdarības organizācija - partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Fonda mērķis ir attīstīt mērķtiecīgas ziedošanas tradīcijas Valmierā un sešos apkārtējos novados. Astoņos gados līdzīgos projektu konkursos ar fonda ziedotāju atbalstu īstenotas vairāk nekā 100 lielākas un mazākas ieceres par 80 tūkstošiem eiro.