Jauns projektu konkurss Labo darbu programmā

 Valmieras novada fonds izsludina 2007. gada projektu konkursu Labo darbu programmā. Tā mērķis ir veicināt Valmieras rajona iedzīvotāju atbildību par savu dzīves vidi un uzlabot vietējo dzīves kvalitāti. Šim konkursam ziedojuši daudzi Valmieras rajona iedzīvotāji un uzņēmumi.
 
Konkursā aicinām Valmieras rajona nevalstiskās organizācijas un iedzīvotāju grupas iesniegt jaunas un interesantas idejas, kas ir svarīgas un aktuālas vietējai sabiedrībai. Projektu tematika, aktivitātes un mērķauditorija netiek ierobežota. Galvenais kritērijs ir iedzīvotāju pašu aktivitāte un plašākas sabiedrības iesaistīšana aktivitātēs, lai ieguvēju loks būtu pēc iespējas plašāks.
Vienam projektam no fonda var saņemt no 40 līdz pat 700 latiem.
 
 Šī konkursa budžetu – 2400 latus – veido galvenokārt VNF Labdaru padomes dalībnieku un citu vietējo iedzīvotāju ziedojumi, ko papildina Valmieras rajona padomes dotācija un Nīderlandes korporatīvā fonda “KNHM” finansējums. Holandieši dubultoja visus uz vietas savāktos līdzekļus.
 
Projektu ieceres no valmieriešiem gaidīsim fondā līdz 17. maijam. Vairāk par pieteikumu iesniegšanas kārtību var uzzināt fonda mājas lapā sadaļā “Paveiktais”. 8. maijā plkst. 15:00 Valmieras novada fondā, Garā ielā 9, par konkursu tiks stāstīts seminārā.
 
 
Līdz ar šo konkursu fonds noslēdz ziedošanas akciju pa tālruni. Paldies ikvienam, kurš zvanīja un ziedoja 1 latu! Atsaucība nebija tik augsta kā gaidīts, taču arī saziedotie 75 lati tiek pievienoti Labo darbu programmai un dubultoti ar Nīderlandes fonda “KNHM” atbalstu. Jāpiezīmē, ka tālrunis 9006081 ir pieejams vēl līdz 30. aprīlim – šie ziedojumi vēl var tikt pievienoti šim konkursam vai uzkrāti uz 2008. gada konkursu.
 
Labo darbu programma ir iespēja ikvienam valmierietim atbalstīt savu novadu un tā sakārtošanu. Tāpēc fonds aicina ikvienu valmierieti ziedot. Vērtīgs ir katrs ziedojums – pozitīvas pārmaiņas mūsu novadā var nest gan 1 lats, gan 20 lati! Savukārt 100 latu ziedotājiem pēc tam ir lieliska iespēja balsot projektu konkursu izvērtēšanā.