Jaunieti, še, pieci simti Tavai idejai!

Jaunieti, še, pieci simti Tavai idejai!

Vidzemes pusē saulaino pavasari atklāj Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL), izsludinot ideju konkursu “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2016”! Fonda jaunieši ir gatavi piešķirt Tavas idejas īstenošanai līdz pat 500 eiro! Kopsummā konkursā ir pieejami 2000 eiro vairāku jauniešu projektu atbalstam.

 

Piedalīties ideju konkursā var ikviens jaunietis, neatkarīgi no dzīvesvietas un vai esi valmierietis, liepājnieks vai parīzietis. Galvenais, ka Tu savu ideju īsteno Valmierā vai kādā no tās apkārtējiem novadiem - Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu vai Rūjienas.

 

Tavas idejas pieteikumu gaidīsim līdz šī gada 31. martam. Pēc tam jau 5. aprīlī ar Tevi un Tavu komandu satiksies jauniešu konkursa komisija, lai pārrunātu ideju un sniegtu ieteikumus tās pilnveidošanai. Uzlabošanai Tev būs laiks vēl nedēļa, lai nosūtītu komisijai sava pieteikuma gala versiju. Labāko ideju autoriem dosim zaļo gaismu – finansējumu līdz 500 eiro! Atbalstīto ideju autori savu ieceri varēs īstenot no aprīļa līdz augustam.

 

Novērtēsim, ja iesniegtā ideja radīs ko paliekošu kādā no sabiedrībai svarīgām tēmām. Piemēram, vide, sports, kultūra, atpūta, inženierzinātnes vai kāda cita joma. Vērtēsim, kā Tu iesaistīsi citus cilvēkus idejas īstenošanā un kā ideja ietekmēs apkārtējos. Protams, svarīgs ir arī idejas budžets un īpašā “odziņa”.

 

Vienkārši sakot, ienāc šeit - http://ej.uz/JDIJ16 - un izlasi konkursa nolikumu. Tepat atradīsi arī pieteikumu, kuru aizpildītu Tev jāatsūta uz laboratorija@vnf.lv vai arī jāiesniedz mums Garā ielā 10 (Valmiera) līdz š.g. 31. martam. Ļoti gaidīsim Tavu ideju!

 

Ikdienā VNF JIL mācās vietējās labdarības lietas, aicina jauniešus būt aktīviem sava novada iedzīvotājiem un nodarbojas ar finanšu piesaisti, lai dotu iespēju jauniešiem īstenot savus projektus. VNF JIL jauniešu ideju konkursi Valmierā un apkārtējos novados notiek jau piekto gadu, un šajā laikā ar VNF JIL atbalstu īstenotas 25 idejas.