Jaunieši turpina iesniegt idejas Mākslas kosmosā

Jaunieši turpina iesniegt idejas Mākslas kosmosā

Heisā hopsā! Satraucies, ka neesi paspējis iesniegt savu oriģinālo ideju mākslas ideju konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2014”? Vēl nekas nav zaudēts! VNF Jauniešu ideju laboratorija pagarina ideju iesniegšanas termiņu līdz šī gada 2. maijam! Visiem, kas būs iesnieguši savas idejas, 5. maijā gaidāmas apmācības par ideju pilnveidošanu jauniešu Ceplī Valmierā!

 

Ja Tu esi gatavs ieiet mākslas kosmosā un izveidot savā apkārtnē ko patiesi unikālu un māksliniecisku, radot ko jaunu kā statuja vai skulptūra, apgleznot kādas ēkas sienu, sarīkot izstādi vai veidot ko citu paliekošu, tad šis konkurss ir domāts tieši Tev! Tavu ideju mēs, Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL), atbalstīsim līdz € 250! Savu ideju varēsi īstenot Beverīnas Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novados vai Valmierā līdz pat 30. septembrim!

 

Pieteikuma anketas un nolikumu atradīsi JIL blogā http://jilvalmiera.wordpress.com/jil-ideju-konkursi/ vai VNF mājas lapā http://www.vnf.lv/lv/isteno-ideju/. Apraksti savu ideju dažos teikumos, aizpildot 1. kārtas pieteikumu, un atsūti to uz e-pastu laboratorija@vnf.lv  līdz 2. maija pusnaktij! Ja nu kas neskaidrs, raksti savus jautājumus e-pastu laboratorija@vnf.lv un saņem atbildi!

 

Šis ir jau ceturtais ideju konkurss, ko VNF JIL rīko jauniešiem Valmierā un tās tuvākajos novados. Konkursa finansējumu veido JIL jauniešu piesaistītie ziedojumi un VNF Labo darbu programmas ziedojumi. Jāpiebilst, ka VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija un programma "Jaunatne darbībā".