Jaunās Galda spēļu sezonas uzsākšanas trakums

Galda spēlesJa tev liekas, ka tumšie rudens-ziemas vakari varētu izvērsties drūmi un garlaicīgi, tad Tev noteikti jāieplāno dalība Galda spēļu vakaros! Tie notiks Valmieras integrētajā bibliotēkā (VIB), taču to rīkošanas diena un laiks šobrīd ir atkarīgs tieši no tevis!
 
 
 
Būsim ļoti pateicīgi, ja tu atbildēsi uz pāris jautājumiem šajā saitē - https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHBfRXRfMXZKVkJZVEt6cXZSZW1wM2c6MQ. Tas palīdzēs mums plānot un organizēt Galda spēļu vakarus un jestri atklāt jauno sesonu  jau novembra mēnesī. Mēs gribam tev un Taviem draugiem piedāvāt jaunās sezonas trakumus, bet uzcītīgākajiem spēlmaņiem tiek paredzētas apetelīgas balvas un citi labumi!
 
Kas tad ir Galda spēļu vakari un ko šie ziemā ēd? Galda spēļu vakari ir jautrā un aizrautīgā kompānijā pavadīts brīvais laiks, kad VIB (Cēsu ielā 4) tu kopā ar citiem spēļu cienītājiem vari mācīties vai rādīt savas spečuka prasmes populārāko galda spēļu cīniņos (“Katanas ieceļotāji”, “Karkasone”, “Citadele” u.c.) vai vienkārši patrenēt smadzeņu šūniņas savā draugu lokā. Nosaukumi izskatās nesaprotami? Nesatraucies! Mēs, Valmieras novada fonda (VNF) Jauniešu ideju laboratorija un Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” jauniešu klubs “Acis”, Tev izskaidrosim spēļu noteiktumus un kopā ar tevi varēsim uzspēlēt teju vai visas pasaulē populārākās galda spēles, kas vien mums pieejamas!
 
Galda spēļu vakarus finansiāli atbalsta Sorosa fonds Latvija, Vācijas Gīterslo organizācija “Kinder in Valmiera” (“Bērni Valmierā”), galda spēļu veikals LUDO. Liels paldies Valmieras integrētajai bibliotēkai par telpām un iespēju mums te atkal būt!