Izsludināts projektu konkurss “Sev, tev, novadam”

Izsludināts projektu konkurss “Sev, tev, novadam”

Ja Tev ir iecere, kas pilnveidotu Valmieras apkaimi un radītu līdzcilvēkiem jaunas iespējas, iesniedz idejas pieteikumu Valmieras novada fonda projektu konkursā “Sev, tev, novadam” līdz 4. aprīlim un saņem finansējumu tās īstenošanai. Kā ierasts – tematika nav ierobežota un pieteikumu var iesniegt neformālas iedzīvotāju grupas un nevalstiskās organizācijas no Valmieras apkaimes.

 

Šajā konkursā īpaši gaidītas idejas, kuras izskanēja novembrī trešajā Valmieras iedzīvotāju forumā, bet nepaspēja startēt rudens konkursā. Projektu iesniedzēji idejas varēs īstenot līdz šī gada novembra beigām. Kopumā konkursā idejām pieejami 2000 eiro, kas nāk galvenokārt no VNF Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojumiem. Iesniegtās ieceres vērtēs fonda ziedotāji kopā ar īpaši veidotu konkursa komisiju.

 

Pieteikumus var iesniegt ikviens Valmieras apkaimes (Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada) iedzīvotājs vai nevalstiska organizācija. Pirmajā kārtā līdz 4. aprīlim jāiesniedz vien idejas uzmetums. Pēc tam fonds 6. aprīlī piedāvās vienas dienas apmācības projektu pilnveidošanai, lai līdz 12. aprīlim varētu iesniegt kvalitatīvus pilnos pieteikumus otrajā kārtā.

 

Informatīvais seminārs par konkursa nosacījumiem notiks 24. martā pulksten 11:00, Valmieras novada fonda semināru zālē, Garā ielā 10.

 

Vairāk informācijas par projektu konkursu “Sev, tev, novadam” var atrast fonda mājas lapā sadaļā “Īsteno ideju”.

 

Ziedotāju klubu Valmieras novada fonds izveidoja 2013. gada vasarā, piedāvājot iedzīvotājiem un uzņēmējiem arvien dažādākas ziedošanas iespējas. Tagad ziedot fondam un piedalīties projektu vērtēšanā ikviens var jau ar 20 eiro ziedojumu gadā. Savukārt Ziedotāju kluba savāktā nauda tiks izlietota projektu konkursos “Sev, tev, novadam”. Pērn šādi atbalstīti 20 projekti, un konkursi notiek divas reizes gadā.