Izsludināts projektu konkurss “Sev, tev, novadam”

Izsludināts projektu konkurss “Sev, tev, novadam”

Valmieras novada fonds izsludina šī gada otro projektu konkursu “Sev, tev, novadam”, kur aicina apkaimes organizācijas un iedzīvotājus līdz 10. decembrim iesniegt ideju skices. Kā jau ierasts, tematika nav ierobežota. Galvenais nosacījums ir radīt jaunas iespējas Valmieras apkaimes iedzīvotāju labākai dzīvei. Prioritāte šajā konkursā ir tikko notikušā Valmieras Iedzīvotāju foruma idejām.

 

5000 eiro finansējums projektiem nāk galvenokārt no VNF Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojumiem. Arī vērtēs iesniegtās ieceres fonda ziedotāji kopā ar īpaši veidotu konkursa komisiju.

 

Idejas konkursā var iesniegt ikviens Valmieras apkaimes (Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada) iedzīvotājs vai nevalstiska organizācija. Pirmajā kārtā līdz 10. decembrim jāiesniedz vien idejas uzmetums. Pēc tam fonds piedāvās vienas dienas apmācības projektu pilnveidošanai, lai līdz 7. janvārim varētu iesniegt kvalitatīvus pilnos pieteikumus otrajā kārtā.

 

Izvērtējot pieteikumus, priekšroka tiks dota iecerēm, kas 7. novembrī tika paustas 3. Valmieras Iedzīvotāju forumā un iepriekš notikušās Apkaimes ideju darbnīcās pagastos (apkopojumi pieejami šeit).

 

Informatīvais seminārs par konkursa nosacījumiem notiks 24. novembrī pulksten 11:00, Valmieras novada fonda semināru zālē, Garā ielā 10.

 

Vairāk informācijas par projektu konkursu “Sev, tev, novadam” var atrast sadaļā “Īsteno ideju”.

 

Ziedotāju klubu Valmieras novada fonds izveidoja 2013. gada augustā, piedāvājot iedzīvotājiem un uzņēmējiem arvien dažādākas ziedošanas iespējas. Tagad ziedot fondam un piedalīties projektu vērtēšanā ikviens var jau ar 20 eiro ziedojumu gadā. Savukārt Ziedotāju kluba savāktā nauda tiks izlietota projektu konkursos “Sev, tev, novadam”. Pērn šādi atbalstīti jau 20 projekti, bet turpmāk konkursi tiks rīkoti vienu vai divas reizes gadā.