Info pasākums Valmierā jauniešu projektu iesniedzējiem

Info pasākums Valmierā jauniešu projektu iesniedzējiem

Laba ziņa visiem jauniešiem, kuri vēlas izmēģināt savu roku projektu rakstīšanā un domā iesniegt savu ideju konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2016”, bet vēl īsti nezina ar ko un kā sākt. Atnāc uz konkursa Informatīvo pasākumu jaunnedēļ pirmdien, 21. martā A/S Swedbank Valmieras filiālē (Rīgas 15) un neformālās sarunās uzzini, kas tieši ir vajadzīgs Tavai idejai, lai tā būtu konkursa komisijai pievilcīga! Ierašanās starp plkst.16.30 un 17.00.

 

Pasākumā varēsi uzzināt visu sev interesējošo par projektu rakstīšanu, smelties iedvesmu, klausoties par jau īstenotajām idejām un to guvumu sabiedrībai, iepazīties ar konkursa rīkotājiem Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratoriju (VNF JIL) un tā darbību, kā arī uzzināt, kā rakstiski noformulēt savu ideju, lai tā kļūtu citiem viegli saprotama un pievilcīga. Aicinām uz pasākumu visus tos, kas savas idejas vēlas īstenot Valmierā vai Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu vai Rūjienas novados.

 

VNF JIL jau rīko septīto ideju konkursu, kurā šoreiz ikvienam jaunietim vecumā no 13 - 25 gadiem ir iespēja iesniegt savu ideju un iegūt tai atbalstu 500 eiro apmērā! Gaidīsim paliekošas idejas kādā no sabiedrībai svarīgām tēmām, piemēram, vides, sporta, kultūras, atpūtas, inženierzinātnes vai kāda cita. Idejā visvairāk novērtēsim tā paliekošumu un devumu sabiedrībai, bet, protams, svarīgs ir arī budžeta plānojums un īpašā ‘’odziņa’’.

 

Ideju pieteikumus var iesniegt līdz šī gada 31. martam, lai jau 5. aprīlī satiktos ar mums projekta īstenošanas vietā un iegūtu vēl pēdējos padomus tās uzlabošanai un pilnveidošanai. Atbalstīto ideju autori savas ieceres varēs īstenot no š.g. aprīļa līdz augustam. Vairāk informācijas konkursa nolikumā http://ej.uz/JDIJ16.

 

Ceram, ka Tava ideja būs tik aizrautīga, kas konkursa komisijai neļaus naktīs gulēt, līdz tā nebūs Tevi satikusi un Tu nebūsi viņus apbūris ar savu radošumu un oriģinalitāti! Bet nepārspīlē, jo Vislatvijas jauniešu nakts saietu mēs visticamāk neatbalstīsim, un arī modinātājpulksteņu izgatavošanu, kas zvanīs bez pārtraukuma!

 

Ikdienā VNF JIL mācās vietējās labdarības lietas, aicina jauniešus būt aktīviem sava novada iedzīvotājiem un nodarbojas ar finanšu piesaisti, lai dotu iespēju jauniešiem īstenot savus projektus. VNF JIL jauniešu ideju konkursi Valmierā un apkārtējos novados notiek jau piekto gadu, un šajā laikā ar VNF JIL atbalstu īstenotas 25 idejas.