Iepazīsti brīvprātīgo darbu Atvērto durvju dienās Valmierā

Iepazīsti brīvprātīgo darbu Atvērto durvju dienās Valmierā

Aprīlī 15 Valmieras nevalstiskās organizācijas un pašvaldību iestādes aicina izmēģināt brīvprātīgā darba daudzveidību, apmeklējot Atvērto durvju dienas. Tajās apmeklētāji varēs iepazīties ar organizāciju specifiku, spēlējot galda spēles ar bērniem un senioriem, izzinot Gaujas krastmalas vēsturi un Eiropas brīvprātīgā darba iespējas, iepazīstoties ar pasākumu plānu visam gadam un, iespējams, jau paveicot tajā dienā kādu labu darbiņu.   

                                 

5. aprīlī Valmieras Kultūras centrs informēs par aktuālajām brīvprātīgā darba vakancēm visa gada garumā.

6. aprīlī pie sevis aicina Kristīgais žēlsirdības centrs, iepazīstinot ar Labdarības virtuvi un Bērnu dienas centra aktivitātēm, bērnudārzs “Kārliena” un airēšanas klubs “Straume”.

7. aprīlī bērnudārzs “Pienenīte” informēs par aktuālajām vakancēm un aicinās uz kopīgu galda spēļu partiju.

8. aprīlī par organizāciju stāstīs atbalsta centrs “Valdardze”, bet 9. aprīlī uz sarunu aicināti “Vidzeme Fashion show” interesenti mākslas galerijā “Laipa”.

14. aprīlī Airēšanas klubs “Straume” iepazīstinās ar Gaujas krastmalas parka “Krācītes” vēsturi un aktuālajiem darbiem, bet Valmieras pilsētas pansionātā interesenti varēs iesaistīties radošās un sportiskās nodarbībās ar sirmgalvjiem.

15. aprīlī uz sportisku nodarbību aicinās invalīdu sporta klubs “StarsS”.

19. aprīlī iepazīties ar brīvprātīgā darba vakancēm aicina “Pūriņu skola” un Jaunatnes centrs “Vinda”, bet Valmieras novada fonds stāstīs par Eiropas brīvprātīgā darba iespējām ārzemēs.

20. aprīlī Valmieras pilsētas pensionāru biedrība aicina uzzināt par biedrību valdes sēdē, bet 22. aprīlī Pūriņu skola brīvprātīgā darba interesentus rosina pievienoties teritorijas sakopšanas talkā, kas noslēgsies ar kopīgu pikniku.

26. aprīlī Starptautiskās Policijas asociācijas Latvijas biedrība rosinās iepazīt organizāciju darbībā, aicinot pievienoties preventīva rakstura pasākumā bērnudārza audzēkņiem, bet “Valmieras pilsētas pensionārs” interesentus gaidīs šlāgeransambļa mēģinājumā.

 

Plašāka informāciju par Atvērto durvju dienu programmu pieejama ŠEIT.

 

Atvērto durvju dienu apmeklētāji katalogu, kurā būs apkopota informācija par visām Valmieras NVO un pašvaldības iestādēm, kur izmēģināt visdažādākos brīvprātīgā darba veidus aprīlī un par to saņemt uzlīmi katalogā. Aprīļa beigās cītīgākie brīvprātīgā darba mēneša dalībnieki, kuri būs sakrājuši četras uzlīmes no dažādām organizācijām, iegūs ielūgumu uz Ausekļa Limbažu teātra izrādi “Spītnieces savaldīšana” jaunajā koncertzālē “Valmiera” Vecpuišu parkā.

 

Uzzināt vairāk par organizācijām, kas piedāvā brīvprātīgā darba iespējas Valmierā, var ne tikai šajās Atvērto durvju dienās, bet arī  Brīvprātīgā darba vakances. Iesaistītās 19 organizācijas vari apmeklēt arī citā laikā, iepriekš sazinoties pa katalogā norādīto kontaktinformāciju.

 

Brīvprātīgā darba mēnesi organizē Valmieras novada fonds kopā ar apkaimes nevalstiskajām organizācijām un pašvaldības iestādēm. Brīvprātīgā darba popularizēšanu finansiāli atbalsta arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina, izmantojot EEZ finanšu instrumentu. Paldies sakām arī Borisa un Ināras Teterevu fondam par teātra izrādes dāvinājumu senioriem un aktīvajiem brīvprātīgajiem.