Iegādājies Labdarības kalendāru 2016. gadam, ziedojot jauniešu projektiem!

Iegādājies Labdarības kalendāru 2016. gadam,  ziedojot jauniešu projektiem!

Zinot, ka Jaunais gads jau klauvē pie durvīm un ir jāsāk domāt par jaunu kalendāru iegādi, Valmieras novada fonda jauniešu ideju laboratorija (VNFJIL) jau otro gadu aicina par trim eiro iegādāties Labdarības foto kalendāru, kura ieņēmumi tiks novirzīti jauniešu projektiem! Meklē to Valmieras novada fondā (Garā iela 10), kā arī Valmieras grāmatnīcās “Jānis Roze”, “Globuss Valmiera”, veikalos “Vidzemes papīrs”, “Labās mantas”, “Beverīnas amatnieku tirgotava” un citviet!

 

Jau otro gadu VNFJIL rīkotajā konkursā “Jauniešu foto kalendārs” jaunieši no visas Latvijas sūtīja pašu bildētos foto, lai labākie tiktu iekļauti kalendārā. Droši varam sacīt, ka pie kalendāra tapšanas esam strādājuši pamatīgi, jo konkursu esam organizējuši gandrīz visa gada garumā un paši arī izveidojuši un radījuši kalendāra kopējo dizainu!

 

63 jaunieši no 31 Latvijas novada iesūtīja vairāk nekā 750 foto! Un lai gan konkursā piedalījušies jaunieši no visas Latvijas, prieks, ka visvairāk iesūtīto foto bijis tieši no Valmieras un tās apkārtnes! Labākās bildes mēs, VNF JIL jaunieši, atlasījām un vērtējām kopā ar Valmieras labākajiem un daudzsološajiem fotogrāfiem – Egitu Podnieci, Emīlu Vanagu, Raivo Sarelainenu un Uģi Brālēnu. Rezultātā desmit autori ir kļuvuši par mūsu labdarības kalendāra “Jauniešu foto kalendārs 2016” līdzautoriem, tostarp valmieriete Kristīne Višņevska, kuru nu veiksmīgi esam iesaistījuši arī VNFJIL komandā!

 

Kalendāra ienākumi tiks noguldīti VNF JIL “krājkasītē”, lai pēc tam, piedaloties VNFJIL rīkotajos projektu konkursos, savas idejas varētu pieteikt jaunieši no Valmieras apkaimes. Mūsu konkursos līdz šim īstenotas 25 jauniešu idejas – izveidoti neformāli atpūtas stūrīši, labiekārtota apkārtējā vide, rīkotas iedvesmojošas tikšanās ar populāriem cilvēkiem, brīvdabas kino vakari un vēl daudz kas jauns un interesants.

 

Tāpēc neatstāj dāvanu iegādi uz pēdējo brīdi! Labdarības foto kalendārs būs lieliska dāvana Tev, Taviem radiem, draugiem un kolēģiem!

 

Jauniešu Labdarības foto kalendārs ir viens no veidiem, kā fonda jaunieši piesaista finanses pašu rīkotajiem ideju konkursam “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”, kas atbalstīs jauniešu projektu idejas Valmierā, Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Burtnieku, Beverīnas un Kocēnu novados. Līdz šim VNF JIL jaunieši ir radījuši un pret ziedojumiem mainījuši pašu veidotus atstarotājus, pieskatījuši bērnus pasākumos, rīkojuši Valmieras viesiem izklaidējošas aktivitātes un citus pasākumus.

 

Fonda darbību finansiāli atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, Valmieras pašvaldība, kā arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija (EEZ finanšu instruments).