Iededzam jauniešu idejas Valmierā!

Iededzam jauniešu idejas Valmierā!

Hey, jaunieti! Labā ziņa tieši Tev – reāla iespēja iegūt 100 eiro savas idejas īstenošanai Valmieras pilsētā! Viss, ko vajadzīgs izdarīt, ir atvērt www.vnf.lv sadaļu “Īsteno ideju”, atrast konkursu “Iededz ideju Valmierā”, iepazīties ar noteikumiem, lejuplādēt un aizpildīt idejas pieteikumu, un līdz šī gada 22. novembra pusnaktij to atsūtīt uz laboratorija@vnf.lv!

 

Lai gan parasti mēs, Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNFJIL), rīkojam konkursus par pašu savāktajiem līdzekļiem, šogad pirmo reizi ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu sadarbībā ar Valmieras Jaunatnes centru (VJC) “Vinda” ir iespēja Valmierā aizdegt vismaz trīs ideju ugunskurus 300 eiro vērtībā! Izklausās forši, ne? Tad ķer ciet savu ideju un piedalies projektu konkursā ‘’Iededz ideju Valmierā!’’

 

Varbūt Tev ir ideja, bet uzskati, ka nemaz neesi projektu rakstītājs? Nekas, mēs Tev palīdzēsim! Sākumā uzraksti idejas pieteikumu un pēc tam iegūsti konkrētus ieteikumus savas idejas pilnveidošanai no konkursa komisijas! Visiem ideju pieteicējiem tiks dots laiks savu ideju uzlabošanai, lai pēc tam tās iesniegtu vēl labākas! Turklāt konkursā atbalstītās idejas autori to varēs īstenot līdz pat nākamā gada martam!

 

Domāju, tagad visu esam noskaidrojuši - Tu sūti savu ideju, mēs Tev palīdzam un Valmierā tiek iedegti vismaz trīs jauniešu projekti! Savukārt  Tu iegūsti vēl nebijušu un noderīgu pieredzi, bet Valmieras pilsēta – jauniešus, ar ko lepoties, un īstenotās idejas, ko neaizmirst!

 

Līdzīgos VNF JIL konkursos līdz šim jau īstenotas 25 jauniešu idejas - izveidoti neformāli atpūtas stūrīši, labiekārtota apkārtējā vide, rīkotas iedvesmojošas tikšanās ar populāriem cilvēkiem, brīvdabas kino vakari, izturības skrējieni un vēl daudz kas jauns un interesants. VNFJIL un VJC “Vinda” cer, ka šajā konkursā izdosies piepulcināt vēl vismaz trīs jauniešu idejas Valmierā!

 

Šis ir pirmais ideju konkurss jauniešiem Valmierā, kas tiek īstenots ar Valmieras pilsētas pašvaldības budžeta ietvaros, sadarbojoties VJC “Vinda” un VNFJIL. Un mēs visi ceram, uz daudz jo daudz foršām jauniešu idejām, ko īstenot Valmierā!