Garšīgas sarunas ar VNFJIL Vidzemes Augstskolā!

Garšīgas sarunas ar VNFJIL Vidzemes Augstskolā!

Studenti un vidusskolēni! Ziņa tieši Jums! Ja jūtat, ka pēcskolas laikā Jums ir vēlme un kāds grams enerģijas iesaistīties dažādu aktivitāšu organizēšana, tad ziņojam, ka joprojām visas iespējas ir iesaistīties VNFJIL jauniešu komandā! Bet ko tad īsti dara VNFJIL – nāc un uzzini ceturtdien Vidzemes Augstskolā, C114 plkst.13.00-13.30, paklausoties pieredzes stāstos!

 

Vienkārši sakot, VNFJIL jeb Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija ir jauniešu komanda, kas rīko dažādas aktivitātes un pasākumus, lai piesaistītu finanses jauniešu idejām Valmierā un apkārtējos novados. Varbūt esi ko dzirdējis par jauniešu projektu vai ideju konkursiem “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”? Nu lūk, VNFJIL ir tie, kas viņus rīko un organizē, kur citi jaunieši var iesniegt savas idejas un iegūt to īstenošanai finanses.

 

Lai varētu rīkot ideju konkursus, VNF JIL jaunieši piesaista dažādas finanses pašu rīkotajiem ideju konkursam. Līdz šim VNFJIL jaunieši ir rīkojuši dažādas labdarības loterijas, tirdziņus, fotokonkursus un citus pasākumus, kā arī paši veidojuši foto kalendārus un gatavojuši atstarotājus. Protams, neizpaliek arī sarunas un sadarbību veidošana ar uzņēmējiem un atbalstītājiem.

 

Ko mēs ar to gribam teikt? Atnāc uz garšīgo sarunu pēcpusdienu ViA, iepazīsties ar VNFJIL jauniešu pieredzes stāstiem! Un pavisam iespējams, ka tie Tevi iedvesmos pievienoties JIL jauniešu komandai!